В обласному військкоматі просять не давати хабарів

Автор:     Опубліковано: 17 Серпня 2015 о 19:26    415 переглядів

В Тернопільському обласному військовому комісаріаті починають підбивати підсумки 6-ї хвилі мобілізації. Володимир Катинський розповідає, із завданням не впорались навіть на половину. План виконати вдалося лише на 41%.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного комісаріату:

«Хочу наголосити, що Тернопільська область на сьогоднішній день не справилась із плановим завданням. Продовжується, знову ж таки, ухилення, масове ухилення військовозобов’язаних. Хоча, ми з самого початку почали працювати для того, щоб можна було зробити якісно це завдання».

У  різних районах області відсоткові показники виконання плану з мобілізації відрізняються. До прикладу, на Підволочищині із завданням впорались на всі 100, а от на Бучаччині лише на 10-11%.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного комісаріату:

«Підволочиський район – 100%, Теребовлянський район – більше 80%, Зборівський район більше 80%, Лановецький район – більше 60%, Чортківський район теж більше 60%. Найгірший стан справ – в Бучацькому районі, Монастириському районі, Борщівському районі, Заліщицькому районі».

Володимир Катинський додає, також у Кременецькому та Шумському районах, де минулі черги виконували більше, як на 90%, зараз показники значно опустилися. До того ж, не поодинокими є випадки не тільки ухилення від мобілізації, а й спроба залагодити ситуацію з повісткою матеріально.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного комісаріату:

«Вертаючись до нещодавнього хабаря, я хочу сказати ще раз, наголосити: правильно – вор має сидіти в тюрмі. І ще раз звертаюсь до громади – ми з вами, ви, в першу чергу, порушуєте. Бо тому що ви даєте ці хабарі. Не давайте! Є дуже багато шляхів офіційних будь-якого вирішення питання. Не давайте, люди, і вони не будуть брати».

Нагадаємо, днями за отримання хабара затримали військовослужбовця, капітана, старшого офіцера відділення обліку та бронювання сержантів-солдат запасу, який був призваний на службу в кінці лютого цього року.

 

залишіть коментар