В облдержадміністрації шукають найкращий мобілізаційний ролик

Автор:     Опубліковано: 5 Серпня 2015 о 21:36    453 переглядів

В облдержадміністрації шукають найкращий мобілізаційний відеоролик.  Усі охочі можуть взяти участь у відповідному конкурсі. За словами голови ОДА, Тернопільщина має неабиякий історичний досвід захисту Вітчизни. Зокрема, за останні 2 роки наш край втратив 5 Героїв Небесної Сотні та більш ніж 60 Героїв, котрі віддали життя за територіальну цілісність держави. Це, каже Степан Барна, змушує задумуватись над важливістю внеску кожного у захист своєї країни.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

 «Я, як голова адміністрації, поставив собі за мету максимально зробити все, щоб інфраструктурні військові об’єкти, котрі знаходяться на території Тернопільської області, були відновлені. Ми відновили 44 бригаду артилерійську. Сьогодні вже там служить більше як 3 з половиною тисячі військовослужбовців. Ми розширюємо підрозділ Національної гвардії до 150 осіб. ми працюємо в напрямку відбудови військових частин у Теребовлі, Борщівському і Чортківському районі».

Також на базі Збаразького ПТУ з 1 вересня розпочне роботу військовий ліцей. Разом з тим, вважає Степан Барна, потрібно відновити і бажання молодих хлопців служити у Збройних силах України.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Оце головна ідея нашого ролику, який покликаний підняти патріотичний дух, підняти бажання чоловіків Тернопільщини проявити свій службовий, громадянський обов’язок служіння країні і підняти бажання серед населення».

Тривалість ролика – до 20-ти секунд. Відеороботи прийматимуть до 12 серпня, а вже наступного дня оголосять переможця, який, до слова, отримає премію. Запропонувати своє творіння можна, відправивши його на електронну адресу: odapress.te@gmail.com

залишіть коментар