14 жовтня у Тернополі стартує набір в патрульну поліцію

Автор:     Опубліковано: 24 Вересня 2015 о 19:40    630 переглядів

14 жовтня на Тернопільщині стартує набір у патрульну поліцію. Протягом  двох тижнів в Українському домі триватиме прийом анкет  охочих вступити в її лави. Кандидати, кажуть в обласному управлінні внутрішніх справ, повинні відповідати низці вимог.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Вік – 21-35 років, громадянство України, обов’язкове знання української мови, бажане знання англійської мови (зрозуміло, це – не обов’язків атрибут). Повна загальна або вища освіта, посвідчення водія категорії B, відсутність судимостей, фізичне здоров’я і моральна стійкість».

Також охочих стати патрульними поліцейськими чекає низка перевірок та тестувань. Ті, кого оберуть із загальної кількості претендентів, розпочнуть навчання.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Ми зараз опрацьовуємо можливість навчання таких людей в Тернополі. Працюємо зараз з вищими навчальними закладами для того, щоб вони надали нам базу для навчання, надали можливість провести тестування, спортивні майданчики, відповідно. І ці люди 2-3 місяці, залежно від того, наскільки щільний буде графік навчання, думаю, що з нового року або десь з лютого вийдуть на вулиці працювати».

Обслуговуватимуть нові поліцейські спершу лише обласний центр та Тернопільський район. На інших територіях ще до кінця 2016-го працюватимуть інспектори ДАІ, розповідає Олександр Богомол. До кінця наступного року залишаться і дільничні.  Щодо інших, то з 7 листопада усі міліціонери будуть звільнені, починаючи від начальника обласного управління, закінчуючи рядовим працівником.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Після призначення головного поліцейського країни будуть призначені поліцейські по територіях, по областях. Поліцейський, той, що в області буде призначений, він укладає контракти з іншими працівниками, поліцейськими. Більшість, я думаю, буде працівників міліції в цій поліції. Тому що є специфічні служби. Такі, як експерти, такі, як слідчі».  

На заміщення частини посад будуть проводитися конкурси. Втім, працювати в УМВС зможуть лише ті правоохоронці, порядність яких не викликатиме сумніву.

 

 

залишіть коментар