44 артилерійська бригада запрошує на річницю

Автор:     Опубліковано: 8 Вересня 2015 о 19:10    810 переглядів

На свою річницю запрошують тернополян бійці 44 артилерійської бригади. Її створили у 2014-му,на базі колишньої військової частини.Річницю відзначають 9 вересня – саме тоді був підписаний перший наказ командира.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«2012 рік. Я був депутатом обласної ради. І пригадуєте ту історію, коли депутати обласної ради зверталися тоді до Прем’єр-міністра України Азарова, до Президента України Януковича з тим, щоб не допустити ліквідацію військової бригади, яка знаходилася у місті Тернополі. Тим не менше, до нас тоді ніхто не прислухався. В 2012 році остання одиниця військової техніки покинула нашу 44 бригаду».

Лише минулого року, зважаючи на ситуацію, яка склалася на Сході країни, на Дубовецькій знову з’явилися військовослужбовці.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Наша головна ідея, в цьому випадку, показати, що наша 44 бригада відновила свою роботу. Ми хочемо показати, що за підсумками року, вона починає розвиватися. Ми хотіли подякувати всім волонтерам, котрі долучаються до відновлення 44 бригади. Так само віддати слова вдячності кожному військовослужбовцю 44 бригади, котрий виконує поставлені бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції».

ВАЛЕНТИН КОЗЛОВЕЦЬ, т.в.о. командира військової частини:

«Вже з листопада місяця минулого року наші підрозділи, по мірі готовності, по черзі висувались в район проведення Антитерористичної операції. Таким чином, на сьогоднішній день бригада нараховує 6 артилерійських дивізіонів і зовсім недавно у склад бригади був влитий наш тернопільський, бувший територіальний,  а на сьогодні – мотопіхотний, 6 батальйон».

До річниці військовослужбовці підготували ряд урочистостей. До слова, завітати на відзначення, яке триватиме в середу з 9 до 14-ї, можуть всі охочі.

АНДРІЙ БОЙКО, т.в.о заступника командира 44 артилерійської бригади  по роботі з особовим складом:

«Спочатку – шикування, це як будь-який військовий підрозділ, шикування на плацу. Відповідно, далі підрозділи переміщуються в місце, де буде відкриття меморіальної стели. Там нанесені імена наших людей, військовослужбовців, які героїчно загинули. Відповідно, буде освячення священиками».

Також в рамках відзначення відбудеться нагородження військовослужбовців. Після урочистостей – концерт за участю муніципального колективу «Оркестра Волі». Також на території військової частини працюватиме польова кухня, а ще – діятиме виставка зброї, гармат та бойової техніки.

 

залишіть коментар