«Батьківщина» заявила про свою готовність до виборів

Автор:     Опубліковано: 23 Вересня 2015 о 19:07    568 переглядів

«Батьківщина» Тернопільщини заявила про свою готовність до прийдешніх виборів. У вівторок відбулася конференція Тернопільської міської організації політсили.

ВАСИЛЬ ДЕРЕВЛЯНИЙ, голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»:

«На цій конференції було висунуто 42 кандидати по всіх округах міста Тернополя. Те ж саме вчора на конференції висунули кандидата на посаду міського голови – Михайла Ратушняка». 

Натомість у середу в політсилі висунули кандидатів у депутати по всіх округах до обласної ради. Партійні збори також відбуваються у районних і міських організаціях райцентрів. Свої списки кандидатів у депутати до різних рад, розповідає Василь Деревляний,  у «Батьківщині» цього разу розширили.

ВАСИЛЬ ДЕРЕВЛЯНИЙ, голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»:

«В нас дуже багато є безпартійних. В нас є представники українських традиційних церков, є священики. В нас є студенти, аспіранти. В нас є поважні господарники. В нас у списку є воїни АТО, є лікарі. Наша команда серйозно готова до боротьби, і ми будемо проводити все згідно чинного законодавства». 

Зі сформованими списками, запевняє Василь Деревляний, усі охочі зможуть ознайомитися на сайті обласної організації політсили.

 

залишіть коментар