Діти учасників АТО повернулися з литовського відпочинку

Автор:     Опубліковано: 3 Вересня 2015 о 21:56    577 переглядів

У Тернопіль із міста Таураге, що на заході Литовської республіки, із відпочинку повернулися діти учасників АТО. Батьки зустрічали юних туристів радісно, адже вони не бачились протягом 10-ти днів. Галина вдячна організаторам, що дали можливість її 10-річному Миколі морально та фізично відпочити за кордоном.

ГАЛИНА, зустрічає сина з відпочинку:

«Дуже довольний, всім задоволений. Не жалкую, що відправила».

У Литві для дітей організували насичену культурну програму. Вони встигли відвідати всі місцеві музеї та парки, побачити Балтійське море, взяти участь у різноманітних конкурсах і змаганнях. Привезла у Тернопіль нові враження та позитивні емоції і 8-річна Наталя.

НАТАЛЯ, приїхала з відпочинку:

«Мені там дуже сподобалося. Ми ходили в дельфінарій, там де дельфіни показували всякі трюки. Нам дуже там сподобалось. І те, що ми побачили, то було в перший раз. І те, що в перший раз – запам’ятовується на ціле життя. То місце дуже щире і люб’язне».

Заступник директора департаменту сім’ї та молоді облдержадміністрації у поїздку відправився разом із дітьми. Повернувшись, каже, завдяки різноманітній програмі усім дітлахам під час подорожі було цікаво.

ІГОР ЧОРНИЙ, заступник директора департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА:

«Вони кожен день, коли проходив, то вони завжди казали: оце наш сьогодні найкращий день! Поїхали десь другий день – це вже наш сьогодні найкращий день. Було багато позитиву від моря, багато позитиву там на річці. Їм також організували човни, баня, спортивні змагання. Це також їм дуже подобалося. Коли була екскурсія по музеях і затягувалася трішки довше, вже трошки ставало їм нудно, але, загалом програма була дуже цікава, дуже насичена».

Ігор Чорний додає, також для дітей учасників АТО організують відпочинок у місті Зелена Ґура, що в Польщі.

залишіть коментар