Діти учасників АТО з Тернополя поїхали відпочивати в Аджарію

Автор:     Опубліковано: 7 Вересня 2015 о 19:30    446 переглядів

Днями 19 дітей із родин учасників АТО відправилися на відпочинок у морську і гірську Автономну республіку Аджарія, що в Грузії. Автобусом у Бориспільський аеропорт, а потім авіапереліт у Батумі. На курортній базі поблизу столиці республіки діти проведуть два тижні. У Тернополі ж їм бажали щасливої дороги і вдалого відпочинку.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської  обласної ради:

«Мені приємно, що те, що ми обіцяємо, те ми і робимо. Певний період часу назад була моя обіцянка після спілкування з грузинською стороною, з Головою Верховної Ради Республіки Аджарія, що наступними після наших Героїв бійців АТО будуть їхні діти. І знов же ж, обіцянка була і мені приємно, що ця обіцянка здійснена, вона виконана».

Василь Хомінець зазначає, зробили все, аби відпочинок для дітей учасників АТО в Аджарії був абсолютно безкоштовним. Самі дітлахи очікують від подорожі нових вражень і незабутніх моментів. А головне – миру та спокою.

САШКО КУЗНЄЦОВ, поїхав відпочивати в Аджарію:

«Море нормальне, всякі замки, всяке таке. Думаю, що там війни не буде і буде там усе добре, спокійно буде. Ну і всього-всього найкращого, гарно відпочити всім. Мені і всім дітям».

ЮЛЯ ПАВЛИШИН, поїхала відпочивати в Аджарію:

«Надіюсь, що буде весело, багато хочу побачити. Цікаво зустріти нових людей, познайомитись із ними, дізнатись взагалі про їхню країну».

Нагадаємо, минулої весни реабілітацію в Автономній республіці Аджарія протягом двох тижнів проходили 20 тернопільських бійців.

залишіть коментар