До кінця року в Тернопільській університетській лікарні буде новий лабораторний центр

Автор:     Опубліковано: 25 Вересня 2015 о 19:30    638 переглядів

В Тернопільській університетській лікарні радіологічний корпус спочатку працював. Але з часом це приміщення перестали використовувати за призначенням.

ВАСИЛЬ БЛІХАР, головний лікар Тернопільської університетської лікарні:

«Після вводу в експлуатацію онкодиспансера, і там вводу в експлуатацію радіологічного корпусу онкодиспансера, тут це обладнання було все демонтовано, проведено всі необхідні роботи і цей корпус, він функціонував, так знаєте, був на території старий корпус, як підсобні приміщення, все інше».

На реконструкцію цього корпусу університетської лікарні під лабораторний центр цьогоріч виділили майже 18 з половиною мільйонів гривень. А завершити всі роботи планують до кінця року.

 СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Перший етап – це буде до кінця жовтня встановлення шатрового покриття, другий етап – це проведення внутрішніх робіт в цьому ж самому приміщенні, і зовнішні роботи. Відповідно, ми сподіваємся, що десь в середині грудня ми зможем зайти в повноцінно створене, відтворене приміщення діагностичного центру».

Головний лікар розповідає, в перспективі, коли новий центр запрацює, це дасть можливість забезпечити лабораторною діагностикою всі лікувальні установи Тернопільської області.

ВАСИЛЬ БЛІХАР, головний лікар Тернопільської університетської лікарні:

«Плануєм тут створити централізовану лабораторію, яка дозволить проводити всі види обстежень лабораторних на найсучаснішому рівні. Тут порядка 1500 м2 території дозволить нам розмістити, відповідно до найсучасніших вимог, біохімічну, імунологічну  лабораторію, бактеріологічну лабораторію і лабораторію полімеразної реакції, яка дозволить нам проводити генетичні, вірусологічні дослідження».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Проблема діагностування сьогодні хвороб є надзвичайно актуальним питанням. І наше завдання – створити максимально комфортні умови для більш як 620-ти пацієнтів цієї лікарні, які лікуються зі всієї області. І відповідно, коли будуть мати можливість зайти в це приміщення – вони вже будуть мати можливість отримати якісне діагностування свого стану здоров’я».

До речі, сучасним обладнанням, яким будуть користуватися в новому приміщенні лабораторії, лікарня вже забезпечена. Головний лікар запевняє, це якісна швейцарська апаратура, якою можуть похвалитися навіть не всі приватні лабораторії.

залишіть коментар