Грузинська тернополянка фотографіями показала емоції українців за останній рік

Автор:     Опубліковано: 28 Вересня 2015 о 20:29    686 переглядів

Автор фотовиставки «Україна у портретах» – Тамта Ґуґушвіллі розповідає, часто знайомі з Грузії запитують, що і як насправді відбувається в Україні. Щоб краще донести інформацію, журналістка вирішила зробити це за допомогою світлин.

ТАМТА ҐУҐУШВІЛІ, автор фотовиставки «Україна у портретах»:

«Інформації дуже багато в Інтернеті, але завжди запитують, що відбувається. Тому що не вистачає тої, зрозуміти: а як українці почуваються. Незважаючи на те, що є там фактаж, є факти, є статистика, є маса інформації. Але люди хочуть почути, власне, людей. І ми тому цю виставку будемо розміщати в Інтернеті, і там будуть підписи грузинською, українською, щоби зайшли грузини та і інші, з інших країн, хто хоче подивитися на ці світлини».

Всі фотографії передають людські емоції, але жодного постановочного кадру немає, запевняє автор. Тематика різноманітна, адже знімки зроблені в різний період та на різних заходах протягом останнього року. Кожна світлина – особлива по своєму, але одну Тамта виділяє найбільше.

ТАМТА ҐУҐУШВІЛІ, автор фотовиставки «Україна у портретах»:

«Тут є один загиблий боєць – Василь Кіндрацький. Його фотографія надзвичайно важлива, тому що він представляє так всіх загиблих бійців. Я дуже довго думала як представити цю тему, тому що це надзвичайно складна тема і не хотіла брати фотографії, світлини з похоронів, як оплакують Героїв. Хотіла, щоб вони тут були представлені, власне, живими. Тому що Герої не вмирають, так і треба було їх представити. Поки ми про них пам’ятаємо – вони живі».

Серед тих, хто прийшов на відкриття фотовиставки, були і волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО. Кажуть, побачене викликає патріотизм та пишаються, що і вони є на світлинах.

 ОЛЯ ХУДА, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

«Сьогодні для нас дуже велика несподіванка, що є світлини, на яких зображені наші волонтери, зокрема я, Богдан Кіндій, Юра Кулик – це для нас дуже приємно і неочікувано. Дивлячись, як тут зібрані всі ці фото докупи, і воно от, такий консенсус, що справді це потрібна робота і надалі будем старатися, аби нашим хлопцям допомагати».

Загалом фотовиставка Тамти Ґуґушвіллі в «Бункермузі» налічує близько 40-ка світлин. Також уже можна побачити їх в Інтернеті.

 

залишіть коментар