Із колото-різаними ранами у лікарню потрапив 21-річний тернополянин

Автор:     Опубліковано: 8 Вересня 2015 о 19:30    690 переглядів

7-го вересня близько 13:20 в лікарню швидкої допомоги доставили молодого чоловіка із колото-різаними ранами. Швидку викликали перехожі на вулиці Микулинецькій в Тернополі.

ПЕТРО КОМАР, завідувач відділенням інтенсивної терапії:

«Хворий був зразу ж піднятий в операційний блок. Було виставлено діагноз – колото-різана рана в ділянці лівої поверхні шиї з пошкодженням спочатку велико-магістральної судини, колото-різані рани стегна і в ділянці правого колінного суглобу. Зразу ж проводили операційне втручання, де було знайдено пошкодження в шийному відділі загальної сонної артерії».

У важкому стані хворого перевели у відділення інтенсивної терапії.

ПЕТРО КОМАР, завідувач відділенням інтенсивної терапії:

«На даний час стан хворого розцінюєм як ближче до середньої тяжкості. Хворий притомний, адекватний, порушень вітальних немає. Ще кілька днів буде в інтенсивній терапії, потім переводиться в хірургічне відділення, де продовжує лікування з судинним хірургом, і, можливо, до тижня-два, хворий випишеться з лікувального закладу».

Іншим учасником бійки, внаслідок якої постраждав молодий чоловік, виявився 55-річний тернополянин. Обставини даної ситуації зясовують правоохоронці,йдеться на сайті управління ДАІ в області.

залишіть коментар