«Карітас» і «Самопоміч» організовують поїздки у Зарваницю

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2015 о 19:28    733 переглядів

Духовні поїздки із Тернополя у Зарваницю для вимушених переселенців стали вже доброю традицією. Вп’яте організували її благодійний фонд «Карітас» спільно з громадською організацією «Самопоміч». Цього разу у Марійський духовний центр поїхали 28 паломників. Це – не лише переселенці і діти, а й одинокі люди літнього віку, та інші підопічні «Карітасу».

МАРТА ОСІНЧУК, тернополянка:

«Помолитися в Зарваниці – то не то, що вдома помолитися чи десь так. А Зарваниця… треба вірити в то і Бог тобі допоможе. Очікую здоров’я і всього доброго для нашої України, і для себе особисто, і для своїх рідних, для всіх. І «Карітасові» так само дякую і бажаю їм здоров’я, всього доброго, всього найкращого».

У Зарваниці паломники зможуть відновити свої життєві сили та морально відпочити. Там передбачена спільна молитва та Хресна дорога. Кажуть, проситимуть у Бога мир і спокій для України, благословення для усіх родин, а також мудрості для дітей, які почали новий навчальний рік.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, генеральний директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»:

«Отець Володимир, а також декан Зарваницький, а також він є і парохом одночасно в Парафіяльній церкві, буде уділяти благословіння мощами усіх, хто приїхав у Зарваницю від «Карітасу» спільно з розробленою програмою поїздки громадської організації «Самопоміч».

У другій половині дня прочани із Зарваниці повертатимуться додому. У «Самопомочі» переконані, спільні духовні подорожі тернополян і вимушених переселенців зі східних областей – це один зі способів об’єднати українців.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, голова міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Адже нас роками переконували, що ми – різні, ділили. Ми хочемо показати, що Україна – єдина, тому вже вкотре організовуємо такі поїздки. Зазвичай, у них беруть участь, як діти переселенців, так і діти тернополян. І, враховуючи, що діти – це наше майбутнє, таким чином, ми допомагаємо виховати нове покоління з тими традиційними духовними цінностями, які притаманні всьому українському народу. Фактично, це вклад «Самопомочі» у єдність українського народу».

До майбутніх поїздок у Марійський духовний центр «Карітас» і «Самопоміч» запрошують охочих.

залишіть коментар