Корпоративний конфлікт у «Домобудівнику» триває досі

Автор:     Опубліковано: 29 Вересня 2015 о 20:49    324 переглядів

Зайняти робочі місця сьогодні знову намагалися нові керівники «Домобудівника». Нагадаємо, це вже не перша спроба розпочати там роботу. Конфлікт тягнеться вже кілька місяців. Вирішити його мала би Феміда. Наразі, сторона діючого директора Василя Чупровського оскаржує в Апеляційному суді  Львова рішення загальних зборів підприємства, яке відбулося 9 червня під керівництвом колишнього директора Євгена Рожука. Рішення очікують у перших числах жовтня.

ЯРОСЛАВ МИКОЛІВ, керівник відділу юридичної фірми

«Ми пропонували такий варіант, що просто ніхто, нікого не чіпає, всі працюють. Буде рішення законне, яке набере законної сили, відповідно, буде воно виконуватися належним чином, відповідно до чинного законодавства. Але сторона ігнорує, скажем, шляхом відкриття різного роду кримінальних проваджень, тормозять роботу підприємства, блокують роботу підприємства».

ОЛЬГА ІВАНОНЬКІВ, виконавчий директор ТОВ «Домобудівник»

«Ще раніше ми приходили, то нам тут казали, чекаємо суду, буде рішення суду, тоді ви прийдете. Якщо рішення у вашу користь позитивне, то ви собі зайдете, якщо в нашу, то ви приходити більше не будете. Ми чекали цього суду, який відбувся 15 вересня, рішення позитивне, в нашу користь. Тобто, ми знову прийшли і знову тепер нас не пускають, тепер кажуть чекайте апеляційного суду».

ІВАН БАСЮК, директор з виробництва ТОВ «Домобудівник»

«І ця судова тяганина може тягати приблизно мінімально два роки. А сьогодні підприємство знаходиться в такому стані, що йому необхідно технічне переозброєння».

Сьогодні спілкування сторін дипломатичним діалогом назвати важко. Серед криків та погроз, чутно, що найбільше, чого побоюються працівники підприємства – це втратити роботу.

ЯРОСЛАВ МИКОЛІВ, керівник відділу юридичної фірми

«Така інформація існує в колективі, вони все ж таки тут на місці, що підприємство просто хочуть довести до банкрутства із подальшою ліквідацією. А люди залишаться просто без роботи, тому вони категорично не сприймають цих перетворень, вони просто хочуть, щоб залишалося керівництво на місці і підприємство працювало».

Щоправда, такі звинувачення протилежна сторона відкидає. Запевняють, ліквідації підприємства ніхто не прагне. Навпаки.

ІВАН БАСЮК, директор з виробництва ТОВ «Домобудівник»

«Перше – це відновлення бетонного заводу. Технологічна лінія вже для цього є в інвестора. Друге – запустити заводи приготування сухих сумішей для України, переозброєння столярного цеху, і відповідні нові технології для відновлення цеху великопанельного домобудування, тому що ми знаємо, що в Європі сьогодні вже є перші приклади того, що великопанельне домобудування починає відновлюватися знову».

ОЛЬГА ІВАНОНЬКІВ, виконавчий директор ТОВ «Домобудівник»

«А за робочі місця говорилося вже неодноразово, і інвестор говорив вже неодноразово, і я також говорила, і, навіть, зараз говорю людям, що їхні робочі місця будуть за ними зберігатися, ніхто не збирається їх звільняти чи забирати в них їхні робочі місця, відповідно, якщо підприємство почне вже набувати таких темпів свого розвитку, то і заробітна плата в цих працівників звісно, що збільшиться».

І, як приклад, наводять роботу цегельного заводу у Теребовлі, де робітники працюють без нарікань та непорозумінь.

залишіть коментар