Люди просять ЖЕК виконувати його обов’язки

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2015 о 19:29    792 переглядів

Жителі вулиці Миру скаржаться на неналежну роботу їхнього ЖЕКу. Які саме проблеми є в будинку на масиві «Дружба», дізнавалися наші кореспонденти спільно з Центром Антикорупції.

Тернополяни, які проживають за адресою Миру, 4, мають чимало претензій до роботи їхнього ЖЕКу. Наприклад, незадоволені люди аварійним станом своїх балконів. Відтак не розуміють, чому повинні платити ЖЕКу за невиконану ним роботу.

ТЕТЯНА РИМАР, мешканка будинку на вул. Миру, 4:

«Сплачую за утримання будинку, сплачую щомісячно, ніколи не було ні заборгованості, нічого. Як я виконую свій обов’язок перед ЖЕКом, я рахую, що не я повинна йти чотири рази, вже навіть п’ять разів в ЖЕК і казати: поремонтуйте, поремонтуйте наші балкони. Мені здається, що то ЖЕК повинен сам ходити, подивитися і до мене прийти, сказати: давайте будемо ремонтувати».

ЮРІЙ ГАЙДАЄНКО, мешканець будинку на вул. Миру, 4:

«Ті гроші мають йти на нашу спільноту: на наші будинки, перекривати дах, ще щось робити ще. А ЖЕК мовчить».

Зі своїми скаргами жителі звернулися в Центр Антикорупції. Хоча раніше, розповідають, не раз апелювали до чиновників міської влади. Та – безрезультатно.

ТЕТЯНА РИМАР, мешканка будинку на вул. Миру, 4:

«Писали заяви в ЖЕК. ЖЕК нам дав шаблонну відповідь: немає грошей, потребує (будинок – прим.) дрібного ремонту, створюйте ОСББ. Для того, щоб створити ОСББ, треба, щоб був капітальний ремонт. Після цього я три рази, один раз з Ларисою, були на прийомі в Стемковського і в Мокляка. Були тільки обіцянки прийти, перевірити, подивитися. 5-го числа знов я залишила заяву на і’мя вже міського голови».

Центр Антикорупції оформив звернення громадян юридично. Далі заяви передадуть відповідальним структурам. У свою чергу телеканал ІНТБ готовий висвітлити позицію обслуговуючого ЖЕКу щодо ситуації на Миру, 4.

залишіть коментар