Міська ТВК провела перше засідання

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2015 о 19:28    1 206 переглядів

Міська територіальна виборча комісія розпочала свою роботу. У першому засіданні, яке відбулося 8 вересня, взяли участь 17 із 18 її членів. Усі вони засвідчили свій намір приступити до обов’язків, склавши присягу.

ЗОРЯНА УДИЧ, голова ТВК:

«Беручи на себе повноваження члена виборчої комісії та усвідомлюючи свою високу відповідальність перед українським народом, присягаю: додержуватися Конституції та законів України, чесно і сумлінно виконувати свої обов’язки, виходячи з принципів верховенства права, законності, об’єктивності та неупередженості; забезпечувати реалізацію і захист виборчих прав громадян України».

Також на першому засіданні члени ТВК виріши декілька організаційних питань, зокрема, обрали осіб, які працюватимуть на звільненій основі, та обговорили графік роботи комісії. До слова, як повідомила Зоряна Удич, у зв’язку з навантаженням на основній роботі, виконувати обов’язки голови територіальної виборчої комісії вона не зможе.

ЗОРЯНА УДИЧ, голова ТВК:

«Про це моє рішення було повідомлено відповідні органи, партію, яку я представляю, і вже відповідне подання дано в Центральну виборчу комісію. І я дуже сподіваюся, що найближчими днями вони приймуть відповідне рішення, і буде обрано та представлено нового голову».

 

залишіть коментар