На Борщівщині батько вбив сина

Автор:     Опубліковано: 23 Вересня 2015 о 19:06    1 525 переглядів

На Тернопільщині батько вбив власного сина. Трагедія трапилася в селі Олексинці, що на Борщівщині. Правоохоронців 65-річний чоловік переконував:  трапився нещасний випадок. Мовляв, на лезо ножа його син впав з власної необережності.

ВОЛОДИМИР ГОРБЯК, начальник Борщівського райвідділу міліції:

«Було встановлено, що смерть наступила в результаті ножового поранення в область серця. На місці було знайдено ніж. Почали відпрацьовувати жителів села, його сусідів, його товаришів, з якими він часто випивав. Так само і його батька, який час від часу з ним проживав у цьому будинку»,  

Припущення правоохоронців про насильницьку смерть 37-річного чоловіка невдовзі знайшли підтвердження.

ВОЛОДИМИР ГОРБЯК, начальник Борщівського райвідділу міліції:

«В ході проведеної роботи, так само – в ході заключення судово-медичної експертизи, відпрацювання цих всіх його товаришів, було встановлено, що ножове поранення в область серця наніс його батько, який вже має стажу за різного роду злочини 20 років».  

Того дня батько і син разом випивали. Між родичами виник конфлікт. Молодший чоловік пішов до іншої кімнати. Батько з ножем у руках кинувся за ним. Від точного удару в серце, кажуть правоохоронці, смерть наступила миттєво.

Підозрюваний:

«Я його там чиканув. А він сів назад на диван так, і лезо вилізло».

Відомості за даним  фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Батько наразі перебуває у СІЗО. Триває слідство.

 

залишіть коментар