На вулиці Гайовій, 2 встановили дитячий майданчик

Автор:     Опубліковано: 24 Вересня 2015 о 19:20    712 переглядів

Мешканці Гайової, 2 розповідають, раніше їхній двір був охайний і діти мали де відпочивати. Доглядали та підтримували у належному стані територію самі люди, допомагав їм ЖЕК.

МАРІЯ ФІРМАН, мешканка будинку на вулиці Гайовій:

«Була доріжка. Тут було зелененько. Тут були ворота, сі закривали, діти сі бавили. Навіть там загорали, квіти садили. Тут квіти були прекрасні. Красота була. Гойдалок не було. Наші діти повиростали того не було, росли без гойдалок, але було дуже чисто на подвір’ї, було так чисто, чистенько було. Тут були яблуні, але вже старі, повсихали».

На днях тут облаштували для дітей майданчик. Тепер у дворі Гайової, 2 на одну гойдалку і комплекс із гірками – більше. Сюди прийшли і мешканці прилеглих будинків. Кажуть, це – найближчий до них новий майданчик, куди вони зможуть приходити разом із дітьми.

МАРІАННА ПЛАВУЦЬКА, мешканка будинку на вулиці Гайовій:

«І ми маємо надію, попросимо, можливо, нам колись зможуть допомогти у встановленні такого же ж майданчику для нас. Ми, наприклад, сюди не ходили. В нас – одна качелька, тут одна качелька. Ну не приведемо ми всі своїх діток сюди, бо тут же ж діти також живуть, граються. Ну зараз трошки буде для них більше місця».

ІВАН, 9 років:

«Мені найбільше подобається цей замок. Я б хотів, щоб тут нове появилося колесо, що крутиться, бо можна багато з друзями приходити і кататися з ними».

У будинках на вулиці Гайовій проживає багато дітей, розповідають мешканці. Раніше тут була лише двомісна гойдалка, пісочниця і лавочки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Звернення були від мешканців сусідніх будинків, тому що дуже багато дітей у будинках, які знаходяться поруч. Окрім того, було звернення від депутата міської ради, від Ірини Бурди, яка неодноразово зверталась на рахунок цього майданчика. Тому врахували думку мешканців, сьогодні тут поставили. Звичайно, зразу сказали ті проблеми, які є додаткові у дворі, які необхідно вирішувати. Дуже добре, що є представники ЖЕКу. Я думаю, що максимум за 2 тижні прийдемо перевіримо наскільки вони є вирішеними. Це треба зробити підмостку і почистити ринви».

Дитячий майданчик на Гайовій – один із 30 встановлених цьогоріч у Тернополі.

залишіть коментар