На вулиці Шпитальній капітально ремонтують дорогу

Автор:     Опубліковано: 3 Вересня 2015 о 21:55    628 переглядів

Основні ремонтні роботи на вулиці Шпитальній уже виконали – на проїжджій частині вільно пересувається транспорт. Також зі сторони лікарні швидкої допомоги оновили і пішохідну зону.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Тут, на Шпитальній, капітально ремонтується проїзна частина. Тобто, іде заміна асфальтобетонного покриття проїжджої частини. Іде ремонт і заміна пішохідних ділянок. Водночас, це встановлення фігурних елементів мощення. Також встановлення турнікетної огорожі. А також ремонт інженерних колодязів».

Окрім того, каже заступник начальника міського управління ЖКГ  Андрій Дроздовський, тут планують встановити дорожні знаки та нанести розмітку.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ, благоустрою та екології:

«Згідно заключених договорів із підрядними організацями, капітальний ремонт у нас гарантійний термін закладається на 5 років. Взагалі-то капітальний ремонт, термін служби не менше 20 років».

Коли завершать ремонт Шпитальної  залежить від погодніх умов.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Якщо не буде заважати погода, то для завершення робіт потрібно максимум 10 днів. Але оскільки ми маємо по прогнозі погоди, що будуть дощі з грозами, тому я думаю, що роботи змістяться на рівно стільки часу, наскільки будуть дощі. Я думаю, що в межах двох-трьох тижнів роботи будуть завершені повністю».

По проектно-кошторисній документації, капремонт дороги на вулиці Шпитальній має обійтися місту в межах двох із половиною мільйонів гривень. Але  про остаточну вартість оновлення можна буде говорити після завершення усіх робіт.

залишіть коментар