Народний Рух України підтримав Сергія Надала на посаду міського голови Тернополя

Автор:     Опубліковано: 23 Вересня 2015 о 19:07    325 переглядів

26-ту річницю відзначив Народний Рух України. Не оминули таку дату і рухівці Тернопільщини. Тим більше, кажуть вони, що перша організація була створена саме тут. Відзначали свято урочисто, з концертом та почесними гостями.

ВАСИЛЬ КУЙБІДА, голова Народного Руху України:

 «Ми маємо обов’язок бути тим сторожем незалежності і свободи в кожному місті, в кожному селі, в кожній області. Ми мусимо дбати про силу українську, а це означає, що ми не маємо права замикатися у партійних рамках. Ми мусимо бути відкритими. А це значить – запрошувати, в тому числі, і на вибори, які у нас уже на носі, лідерів громадської довіри. Пропонувати усім тим, хто вийшов з Руху, повертатися в Рух».    

Привітати рухівців прийшов і міський голова Тернополя Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Саме з перших мітингів руху, які почалися в Тернополі, і далі поширились по всій Україні, розпочалося національне відродження по всій Україні. Для мого покоління становлення Руху – це становлення моє особисте. Тому що з цим пов’язані, я пам’ятаю це, перші мітинги Руху, перші виступи громадських активістів, перша велелюдна хода під синьо-жовтими прапорами по всьому місту, освячення стрілецьких могил, перший Ланцюг єднання. Все це є Рух».

Представники політсили зізнаються: для них рухівець кожен, хто сповідує національні цінності, незалежно має він партійний квиток чи ні.  Відтак, на крайовій конференції вирішили підтримати Сергія Надала на посаду міського голови Тернополя.

АНАТОЛІЙ ВИХРУЩ, голова Тернопільської крайової організації Народного Руху України: 

«Підтримує тільки тому, що рух завжди цінував і цінує роботу. Хто працює для Тернополя, тому відкриті наші руки, серця, ми його підтримуємо, де тільки можемо. Тому Рух, як і в 1989 році, просто виконує свою роботу – працює для України. Слава Україні!»

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Найперше – хочу сказати слова вдячності і міській, і обласній організації Народного Руху України, які підтримали мене для висунення на посаду міського голови Тернополя. У нас є добра і довга історія стосунків з рухівцями. Мені приємно, тому що мій дід був одним із засновників Руху в Тернополі, і мені ця організація близька. У нас є багато спільного в наших політичних поглядах, тому велика вдячність. І, я впевнений, що зможу виправдати ту довіру, яку мені висловили сьогодні рухівці».

 

залишіть коментар