Порошенківці» затвердили кандидатів у депутати Тернопільської облради

Автор:     Опубліковано: 24 Вересня 2015 о 19:10    523 переглядів

У Тернополі на конференції Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» висунули та остаточно затвердили 43-х кандидатів у депутати на вибори до міської ради.

ВІКТОР ШУМАДА, голова Тернопільської міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»:

«Щодо нашого партійного списку. Хочу сказати, що в списку є представлені абсолютно всі прошарки міста Тернополя. Всі прошарки громадян, тобто, це і вчителі, і медики, є в нас присутні відомі волонтери, є в нас присутні військові, які були демобілізовані з військової служби, є підприємці, є державні службовці. Тобто, ми, формуючи список, запропонували тернополянам маленьке відображення нашого міста Тернополя».

Кандидатів до обласної ради від міста Тернополя у партії 12. Серед них і волонтер – Василь Конько, який каже, при такій ситуації в країні військові потребують особливої уваги.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, волонтер, кандидат в депутати обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»:

«Зараз дуже багато бійців демобілізується і їм дуже потрібна велика підтримка: як психологічна, як фінансова, як, щоб їх трудоустроїти, щоб вони мали робочі місця.  Казалось би, всі вже люди знесилені, зневірені, але не впали духом. І тіки на перемогу. Тіки до останнього дня, поки український прапор не буде стояти на кордоні з Луганською і Ростовською областю».

Кандидатом на посаду міського голови висунули та підтримали Ігоря Вонса. Останній запевняє: громадська діяльність допомогла краще зрозуміти потреби міста.

ІГОР ВОНС, голова «Центру Антикорупції», узгоджений кандидат на посаду міського голови м. Тернополя:

«Працюючи громадським діячем зараз, працюючи в «Центрі Антикорупції», ми побачили ту страшенну прірву, яка утворилася між владою і людьми. Тому першим завданням нової влади повинно бути налагодження діалогу між владою та суспільством. І, я переконаний, якщо ми це зробимо, то Тернопіль в найближчому майбутньому ми побачимо сучасним європейським містом, яке буде розвиватися, де буде підтримка середнього-малого бізнесу, і де буде, саме головне, в центрі всього стояти людина».

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

 

залишіть коментар