Працівники обслуговуючих підприємств просять жителів із скаргами звертатись до них

Автор:     Опубліковано: 17 Вересня 2015 о 22:39    338 переглядів

Не так легко вирішити питання жителів будинку на 15 квітня, 1, адже ця територія є суміжною із будинком за адресою Злуки, 57. Тому і з заїздом, і з дитячим майданчиком, претензії до яких мали тутешні мешканці, ситуація неоднозначна.

 ВАСИЛЬ ВІТУШИНСЬКИЙ, заст. директора ТОВ «СОВР»:

«Нашими силами були пофарбовані елементи, які знаходяться на обслуговуванні і ще лишилися роботи за бажанням мешканців закінчити бесідку, яку вони своїми силами сконструювали. І стоїть питання в даному випадку про заїзд, який знаходиться. Заїзд в стані не дуже хорошому, можна сказати, але він рахується як заїзд до дворів і в плані відношення до прибудинкової території він не має».

Щодо іншої ситуації на вулиці Бандери, 27, то тут люди чи не найбільше скаржились на стан асфальтного покриття у дворі та прибирання. Директор підприємства, яке обслуговує цей будинок, пояснив нам ситуацію.

МИХАЙЛО ДЕРЕВОРІЗ, директор ПП «Східний масив»:

«Були зауваження щодо асфальтування двору – асфальтування двору не входить в вартість тарифу на утримання будинку і прибудинкової території. Ця робота відноситься до капітального ремонту. На цьому будинку є постійно закріплений двірник. Її звати Марія Мельник. От вона є буквально рядом, в цьому дворі, і вона тут постійно прибирає, закріплена за цим будинком».

п. МАРІЯ, мешканка буд. С.Бандери, 27:

«Це дуже добра жіночка. Вона так прибирає, що ще ніхто так не прибирав як вона прибирає. Ну най би мав гріх хтось казати за неї! А як посідають ті мамочки всі, як наберуть з собою тих сємочків, як зачнут дзьобати, ну та певно, коло них треба опше прибиральниці окремої. А так – то нє. Вона дуже добре прибирає.

–         А як зачасто бачите її?

–         Кожний день».

Михайло Дереворіз також зазначає, в цьому будинку є кілька боржників, що впливає на роботу підприємства.

МИХАЙЛО ДЕРЕВОРІЗ, директор ПП «Східний масив»:

«На сьогоднішній день в цьому будинку є 6 потенційних боржників, які мають заборгованість більше 2000 гривень, а в загальному будинок за утримання будинку винен 24000 гривень. Є один-єдиний шлях – це підготовка позовної заяви до суду. Суд розглядає, приймає рішення і передається в виконавчу службу на примусове стягнення».

А от мешканці будинку за адресою Пушкіна 5, найбільше скаржились на роботу електрика. В «КомЕнерго Тернопіль» кажуть, напряму до них із такими скаргами люди не зверталися. Тому, можливо, і виникла така ситуація. Адже великої проблеми там не  було.

ІГОР БОРЧУКОВ, електрик ТОВ «КомЕнерго Тернопіль»:

«Ну, я дивився там, з виключателем. Він трошки вже старенький, і таке буває з виключателями, ну, начинає барахлити з часом. Вчора його трошки відремонтував, то вже він тепер нормально включається. Ну, і там лампочки, прийшлось декілька поміняти. Це в під’їзді, так».

Працівники всіх обслуговуючих підприємств нагадують, з будь-якими питаннями та скаргами жителі можуть звертатися безпосередньо до них.

залишіть коментар