Проблем на вул. Нечая,29 ЖЕК не бачить під носом

Автор:     Опубліковано: 8 Вересня 2015 о 12:27    646 переглядів

Тернопільський ЖЕК «КомЕнерго» не бачить проблем у себе під носом. На цьому вже не один рік наголошують мешканці будинку, що розташований поруч керівництва комунального підприємства. Реакції від ЖЕКу жителі не дочекалися. Тому звернулися в Центр Антикорупції за допомогою. Що з цього вийшло, побачите далі.

Будинок на вулиці Нечая, 29 розташований прямо під вікнами ЖЕКу «КомЕнерго Тернопіль». Там же ж знаходиться і кабінет директора комунального підприємства. Проте ні керівник, ні працівники ЖЕКу на проблеми у дворі будинку просто не зважають.

НАДІЯ МИШАКІВСЬКА, мешканка будинку на вул. Д.Нечая,29

«Скільки не звертаємося до ЖЕКу. Наш ЖЕК навпроти, зверталася усно і письмово – приведіть в порядок подвіря ЖЕКу! Підїзди: подивіться на цей будинок – він підлягає якомусь ремонту, чомусь підлягає, – ніхто нічого не робить. Була одна квартплата, друга квартплата, тепер добавили ще 100 грн. За що? По правді, має звітувати хоча б раз в півріччя. Ніхто не звітує. Звертаємося – ноль емоцій!»

Попри те, що жителі платять за послуги ЖЕКу справно, комунальники не усувають навіть першочергових аварійних проблем, розповідають люди. Зі своїми скаргами звернулися в Центр Антикорупції, що на вулиці Франка,11. Розповіли, що підвали у будинку затоплює вже близько десятка років, пригадують. Зараз туди не зайдеш, не намочивши ноги.

МИРОСЛАВ КУМЧИК, мешканець будинку на вул. Д.Нечая, 29

«Ходжу в ЖЕК не раз вже до майстрихи – розводять руками. Дім дасть посадку, дасть тріщину, тоді скажуть: «А що ми зробимо?» Але ж за то хтось повинен відповідати. Дім то збудований для людей, а не свинарник. І ніхто тим не займається! Та є ЖЕК, є Водоканал, та якось зберіться, придумайте ту каналізацію вивести так, щоб її не забивало, щоб вона не текла».

А матерів, які проживають в будинку на Нечая, турбує безпека їхніх дітей. Малюкам доводиться кататися на аварійних гойдалках, а замість піску в пісочниці живуть бродячі собаки. З цього приводу навіть зверталися в міську раду, розповідає мама 2-річного Данилка Ірина.

ІРИНА КОПЦЮХ, мешканка будинку на вул. Д.Нечая,29

«Аварійний стан дитячого майданчика. Качелі аварійні, встановлені ще за радянських часів, дітей страшно сюди відпускати. Зараз надзвичайно велика кількість дітей на подвірї, що малого віку, що великого, вони просто не мають чим займатися на подвірї. ЖЕК на наші звертання не реагує. Ми дзвонили в міську раду, ми писали в міську раду, реакції на наші звернення ще немає».

Та найболючішим питанням для всіх мешканців цього будинку є дорога на подвірї. Хоча наскрізного проїзду через двір немає, автомобілі підїжджають до підїздів, чим створюють небезпеку для дітей, скаржаться дорослі. Також активний рух транспорту через двір та несвоєчасний ремонт проїжджої частини перетворили дорогу на подвірії в суцільні ями з камінням. Усі ці скарги жителі будинку юридично оформили в Центрі Антикорупції. Звідти звернення передадуть в комунальні управління та міському голові.

залишіть коментар