Прогулянка парком для двох тернополян закінчилася грабунком

Автор:     Опубліковано: 24 Вересня 2015 о 19:35    549 переглядів

Вечірня прогулянка парком Національного відродження закінчилася для двох тернополян втратою майна та побоями. Пограбували хлопця та дівчину п’ятеро невідомих.

Потерпілий:

«Літнього вечора я відпочивав зі своєю знайомою в парку Національного відродження. Ми сиділи на лавочці, після чого до нас підійшла група осіб з 5 чоловік і попросила декілька гривень. Після негативної відповіді вони розпочали наносити мені удари та забрали телефон. У моєї знайомої зірвали ланцюжок, після питання, чи він зроблений з золота. Вона відповіла «так», і був зірваний».  

Хоч злочин був скоєний у нічний час, відтак, описати нападників потерпілим було непросто, встановити підозрюваних таки вдалося. Один з них, розповідають правоохоронці, – неповнолітній. Ніхто з підозрюваних раніше проблем із законом не мав.

МАР’ЯНА СЕРЕДИНСЬКА, слідчий Тернопільського міськвідділу міліції:

«Дані особи вчинили дане кримінальне правопорушення із корисливих мотивів. Викрадені речі, а саме – мобільний телефон та золотий ланцюжок, вони деякий час зберігали у себе. Золотий ланцюжок через деякий час був реалізований в одному з ломбардів міста Тернополя. За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України.  

За словами правоохоронців, санкція згаданої статті передбачає позбавлення волі на термін від чотирьох до шести років. Триває досудове розслідування.

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар