Псевдо-націоналісти спекулюють змінами до Конституції

Автор:     Опубліковано: 4 Вересня 2015 о 19:19    275 переглядів

Сутички біля Верховної Ради 31 серпня представники президентської партії вважають спекуляціями промосковських партій перед місцевими виборами. З цього приводу провели круглий стіл, де й обговорили плюси та мінуси децентралізації. То ж що дадуть проголосовані зміни до Конституції, почуєте далі.

Суперечки навколо теми децентралізації є нічим іншим, як спекуляціями напередодні місцевих виборів так званих партій-націоналістів. У цьому переконані представники Партії «Солідарність» – «Блок Петра Порошенка».

МИХАЙЛО ІБРАГІМОВ, управлінець, громадсько-політичний діяч:

«Хотів би спочатку зосередити свою увагу на особливості змін щодо децентралізації. Тому що в більшості людей, і особливо тих критиків, критиканів, політиканів, які саме на основі цих змін хочуть підняти свій рейтинг, реанімувати довіру людей, яку вони втратили своїми діями».

Переваги децентралізації, а саме передачі більшості повноважень із Києва на місця, очевидні, кажуть волонтери.

МИХАЙЛО ЖИРІВСЬКИЙ, волонтер, громадський діяч:

«Наприклад, самі бійці кажуть, що коли виникає якась ситуація, коли потрібно дати відсіч, вони повинні брати дозвіл з Києва. В цьому якраз є процес децентралізації – потрібно більше віддати на місця».

В рамках децентралізації голови адміністрацій називатимуться перфектами, а основні питання будуть вирішувати виконкоми.

ВОЛОДИМИР ДОЛИННИЙ, директор Тернопільського обласного дитячого будинку для дітей шкільного віку:

«Питання, якими займалися ОДА, РДА, ними будуть займатися міськ-, райвиконкоми, облвиконкоми. І, найголовніше, що адміністрація передає від себе питання грошей, тобто, не буде займатися бюджетом, не буде його контролювати. І це віддають теперішні голови адміністрацій, які будуть називатися префектами».

Тому не підтримка змін до Конституції псевдо-націоналістами демонструє їхню промосковську позицію, впевнені у президентській партії. А ініційовані свободівцями бійки під Верховною Радою, в результаті яких загинуло троє людей, «Солідарність» вважає політичними іграми напередодні жовтневих виборів.

залишіть коментар