Скарги на ЖЕКи далі надходять у Центр Антикорупції

Автор:     Опубліковано: 15 Вересня 2015 о 19:00    384 переглядів

Тернополяни не припиняють скаржитися на ЖЕКи. Основні претензії до комунальників у більшості дворах однакові. Що саме хвилює мешканців тернопільських багатоповерхівок, знають наші кореспонденти.

Численні скарги на неякісну роботу тернопільських ЖЕКів продовжують надходити в Центр Антикорупції. Юрист організації розповідає, основні зауваження до комунальних служб у жителів схожі.

ВІКТОР АЛЕКСАНДРОВ, юрист ГО «Центр Антикорупції»:

«Ремонт в під’їздах, прибудинкова територія, відсутні асфальтове покриття, бордюри. Скаржаться на застарівший зношений інвентар дитячого майданчика».

У будинку на вулиці Пушкіна, 5 мешканці просять хоча б елементарного. Вже тривалий час у них в під’їздах немає світла.

СНХ«Проводка поломана, а проводку поміняти – в нас п’яні електрики вічно, тут нема електриків. Мені цікаво, бо я приходжу з роботи пів третьої ночі, я кожен день приходжу з нічної зміни. Платимо бєшені гроші, а навіть лампочки нема, в мене сусід має вставляти свої лампочки».

Чому їм не надають оплачені ними ж послуги, хочуть знати і жителі будинку на Бандери, 27. Нарікають, що у їхньому дворі навіть не прибирають. Не кажучи вже про розбиті сходи до під’їзду та вкриту ямами дорогу на подвір’ї.

СНХ«Перш за все, ми платимо за прибирання прибудинкової території, значить, ми повинні знати, яка у нас прибудинкова територія. Ми платимо за кожен метр, тим більше ціни піднялися із квітня».

Не краща ситуація з дорогою і в дворі будинків на 15 Квітня, 1 та Злуки, 57. Крім скарг на стан дитячого майданчика, жителі неодноразово зверталися в міськраду, щоб їм залатали ями у дворі. Та результату досі немає.

ОКСАНА ДЯБЛО, мешканка будинку на вул. 15 Квітня, 1:

«Тут знаходиться в 8-му підїзді дитяча стоматполіклініка. Вїхати в двір неможливо. Це все рівно, що якась після обстрілу, після танків ця дорога. При чому, що робився капремонт, не знаю, чи це капітальний, чи це був плановий ремонт подвіря перед минулими виборами, тобто, десь пару років перед цим, і цей кусочок, цю ділянку лишили. Минулого року робили бруківку по вул. Злуки – також цю ділянку не захопили».

У Центрі Антикорупції оформляють скарги громадян юридично та передають у відповідні органи влади. У свою чергу телеканал ІНТБ готовий висловити в ефірі й пояснення комунальників.

залишіть коментар