Тернопільські активісти пропонують провести аудит міського господарства

Автор:     Опубліковано: 23 Вересня 2015 о 19:09    279 переглядів

Міське господарство Тернополя потребує всебічного незалежного аудиту. В цьому переконані у громадській організації «Тернопіль Європейський». Тоді, вважають активісти, і мешканцям міста, і тим, хто прийде до влади після виборів, буде більш зрозуміло, як рухатися далі. Аудит, наполягають у «Тернополі Європейському», повинна провести незалежна міжнародна установа. А щоб у цьому процесі взяли участь і тернополяни, представники організації пропонують створити відповідну громадську раду.

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, Голова правління ГО «Тернопіль Європейський»:

«Навіть, якщо вона буде створена новим міським головою, все-таки «під себе», конкретно під цей аудит ми створимо окрему громадську раду, громадську організацію, навіть, якщо міська влада не захоче, щоб вона була створена при міській раді. Ми окремо створимо, тільки, головне, щоб дали дозвіл для проведення аудиту. І тоді вона буде незалежна, справді незалежна громадська організація, чи громадська рада, яка буде тільки підпорядковуватися жителям міста Тернополя».  

МИКОЛА ГОРОДЕЦЬКИЙ, активіст ГО «Тернопіль Європейський»:

«Наше місто і його майбутню владу можна порівняти з великим підприємством і його новопризначеним керівництвом. Або зі старим керівником і новопризначеними членами правління. Чи розуміють вони, скільки проблем виникло в цьому підприємстві, як вони збираються їх вирішувати, як вони збираються звітувати перед своїми акціонерами». 

Подібне, до речі, практикують не лише у країнах Євросоюзу. Спроби були вже й у деяких містах України.

ОЛЕГ ВІТВІЦЬКИЙ, активіст ГО «Тернопіль Європейський»:

«Ті, які відходили від політичних сил чи від влади, вони, на жаль, залишилися більш декларативними. Тобто, певним інструментом: ми вас завтра будемо перевіряти незалежним аудитом, отямтеся, хлопці. І це щось не давало результат. А от громадські ініціативи, про що говорить пан Віталій, вони, навпаки, давали результати. 

Разом з тим, Віталій Цимбалюк наголосив, що така ініціатива жодним чином не пов’язана із майбутніми місцевими виборами. А він особисто участі у них не братиме.

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, Голова правління ГО «Тернопіль Європейський»:

«Я не буду. Я не збирався, точніше, і не збираюся йти на вибори міського голови міста Тернополя. Я не буду балотуватися ні в депутати, не буду йти на мера міста Тернополя». 

Віталій Цимбалюк вважає, що його робота як голови громадської організації «Тернопіль Європейський», буде для мешканців міста значно кориснішою.

залишіть коментар