Тренінгова компанія «O.VITTA» проводить бізнес-тренінги у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 8 Вересня 2015 о 19:40    1 023 переглядів

«Самовизначення. Або хто вирішує, ким ви станете?» – подію із такою назвою провела тренінгова компанія «O.VITTA» у Тернополі. Тренінг-практикум спрямований на те, щоб допомогти учасникам розкрити свій потенціал та стати більш ефективним.

МИКОЛА САПСАН, президент тренінгової компанії «O.VITTA», бізнес-тренер, коуч:

«Когда человек осознает, что у него есть 24 часа, он может их тратить, а может вкладывать – он может начать их считать. Когда человек начинает считать время – он перестает быть нищим».

Каже Микола САПСАН – засновник тренінгової компанії «O.VITTA». Темою першого тренінгу в нашому місті обрали «Самовизначення. Або хто вирішує, ким ви станете?». Головний тренер впевнений, що всі результати в житті залежать від самої людини. А такі заходи покликані сприяти самореалізації та досягненню персональних цілей кожного учасника.

МИКОЛА САПСАН, президент тренінгової компанії «O.VITTA», бізнес-тренер, коуч:

«Когда-то открылись спортзалы и в спортзалы стали сначала ходить люди, которые шли к каким-то целям. А сегодня, в массе своей спорт стал некой такой тенденцией, даже трендом. Бизнес-залы предназначены для того, чтобы люди тренировали главную мышцу – свое сознание. Свой ум. Потому что хорошо сказал один из великих – работать надо головой, а не 24 часа в сутки».

Організатор заходу – Сергій Костюк розповідає про те, що ідея таких навчань з’явилась ще кілька років тому.

СЕРГІЙ КОСТЮК, організатор бізнес-залу в Тернополі:

«До того формату, який ми зараз маєм – ми йшли до нього, там, 3 роки, але по факту готувалися саме до сьогоднішнього дня – це всього лиш тиждень. По формі – це як би тренінг, але нам більше підходить слово «практикум». Тому що вся інформація, яку ми даємо в рамках наших навчальних, тренінгових, освітніх програм – це інформація, це передача досвіду. Це не те, що інформація теоретична».

Організатори стверджують, що подібні знання про самовизначення та керування своїм життям можуть бути корисними широкому колу учасників.

СЕРГІЙ КОСТЮК, організатор бізнес-залу в Тернополі:

 «Практика показала, що це питання ставлять собі люди абсолютно різного віку: від студента до того самого власника бізнесу. Тому сьогодні в нас така широка, скажем так, аудиторія»

ВІКТОРІЯ, гість тренінгу «O.VITTA»:

«Мені було цікаво що тут покажуть, який це захід відбудеться і кожен бере від тренінгу своє: хто хоче мінятися – той зміниться. Не можна сказати, що хтось мене навчить, якщо я цього не захочу сама навчитись».

До речі, подібні тренінги у Тернополі компанія планує проводити і надалі. Наступні відбудуться уже 12 та 14-го вересня.

залишіть коментар