У Тернополі мірялись силами трудові колективи

Автор:     Опубліковано: 15 Вересня 2015 о 21:27    809 переглядів

У Тернополі змагалися освітяни, працівники культури, харчової галузі і не тільки. У нашому місті провели обласну спартакіаду серед команд профспілок та трудових колективів виробничої та соціальної сфер. У такий спосіб, кажуть організатори, намагаються популяризувати  здоровий спосіб життя, фізичну культуру і спорт серед працівників.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«В Україні є культ спорту, українці знають імена та прізвища спортсменів краще, ніж імена та прізвища політиків чи акторів. Тому що спорт – це завжди справжні емоції та почуття, спорт – це завжди чесна і безкомпромісна боротьба. Єдине, що хочеться – щоб сьогодні в державі більше уваги приділяли саме розвитку масового спорту. Тому що сьогодні, особливо, в часи війни, Україні як ніколи потрібні здорові, сильні люди».

Участь у змаганнях взяли дванадцять команд.

АНДРІЙ ПРИСЯЖНИЙ, голова Тернопільської обласної ради профспілок:

«Кожна галузева команда формується із представників своїх трудових колективів. Це може бути із окремо взятого підприємства, це може бути збірна команда, де шукаються хлопці, які мають певний досвід, мають певні вміння в тих чи інших видах спорту, які формують вже галузеву команду. Тому тут є і з районів, тому тут є і з міста Тернополя».

Учасники спартакіади демонстрували свої вміння в ігрових видах спорту,  легкоатлетичних змаганнях та силових випробуваннях.

АНДРІЙ ПРИСЯЖНИЙ, голова Тернопільської обласної ради профспілок:

«Міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки. Програма, яка стосується легкоатлетичних змагань – це біг, стрибки. Силові види спорту – це в нас армрестлінг, піднімаємо гирі. І, звичайно, родзинка – це перетягування канату».

АНДРІЙ БЕЗНОСИЙ, учасник змагань (ПАТ «Тернопільгаз»):

«Не перший раз беремо участь у таких змаганнях, беремо участь в обласних змаганнях нашого підприємства. В даного типу змаганнях, в профспілок, ми беремо участь перший раз. Вид спорту – футбол. Він – воротар, я – гравець в полі».

ІРИНА СЕРЕДА, учасниця змагань (ТНПУ):

«Враження прекрасні: гарна погода, гарний колектив, багато знайомих давніх, з тими, що виступали безпосередньо на змаганнях, тому настрій – прекрасний. Я займалася легкою атлетикою, відповідно, обласні змагання, змагання на Україну, за Тернопіль виступала».

Тривала спартакіада протягом двох днів.

 

 

 

залишіть коментар