У Тернополі надзвичайники демонстрували професійну майстерність

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2015 о 19:27    624 переглядів

У Тернополі свої вміння демонстрували рятувальники. На тренувальній базі обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій пройшов обласний етап чемпіонату з пожежно-прикладного спорту. Вогнеборці демонстрували свою професійну майстерність у кількох видах випробувань.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС України у Тернопільській області:

«В програмі проведення обласного чемпіонату відпрацьовуються такі елементи як бойове розгортання від пожежного автомобіля, подолання стометрової смуги перешкод, пожежна естафета, підняття за допомогою штурмової драбини у вікно 3 поверху, а також виконання вправи з підняття на 3 поверх з допомогою висувної трьохколінної драбини. Під час змагань команди рятувально-пожежних підрозділів змагаються на швидкість, вправність і технічність виконання цих елементів».  

Свої сили випробовували підрозділи пожежно-рятувальної служби з усієї області. Загалом – 114 спортсменів у складі 19-ти команд.

ВОЛОДИМИР ІВАСИШИН, заступник начальника 9 державної пожежно-рятувальної  частини  (м. Бучач):

«Приймаю участь у змаганнях з пожежно-прикладного спорту. Цей спорт проявляє силову міць нашої команди, а також – команди представників, виявляє згуртованість, а також – фізичні якості кожного пожежного рятувальника. Цей вид спорту необхідний для того, щоб діставати людей з поверхів та виконувати свої дії за призначенням».

За результатами змагань, третє місце зайняли представники Гусятинського районного відділу. Другими стали вогнеборці з аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління. А найкращу підготовку продемонстрували кременецькі рятівники. Згодом збірна команда надзвичайників Тернопільщини представить область на Всеукраїнських змаганнях з пожежно-прикладного спорту.

залишіть коментар