У Тернополі провели турнір зі стрітболу

Автор:     Опубліковано: 14 Вересня 2015 о 21:18    419 переглядів

У Тернополі, на Театральному майдані змагалися зі стрітболу. Турнір організувала міська громадська організація «Об’єднання «Самопоміч». Ідея його проведення, розповідають там, виникла у активістів, які раніше займалися баскетболом.

ВІКТОР ГЕНСЕРУК, активіст міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Чому саме стрітбол? Цей вид спорту дуже популярний у Тернополі і багато де є, і вони між собою змагаються. Тому їм було цікаво прийти сюди, получити якісь призи, познайомитися».

Хоч участь у змаганнях взяли команди, здебільшого, з Тернополя,  були і приїжджі. Зокрема, на турнір завітали спортсмени із Микулинець.

ВОЛОДИМИР КУЗІВ, активіст міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Зареєструвалося 17 команд. Це 4 команди жіночі і решта команд – це є чоловіки, в різних категоріях. Це категорія до 18 і категорія від 18 і старші».

В «Самопомочі» кажуть: пропаганда здорового способу життя –один з основних напрямків діяльності організації.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«В цій діяльності орієнтуємося на громадські організації, які діяли в 20-х роках минулого століття, зокрема, такі організації як «Сокіл», «Пласт». Завдяки їх діяльності ми мали здорове покоління, яке стало основою формування для повстанської армії, для національного підпілля. Відповідно, десь зараз наша країна у війні, і нам також потрібне здорове покоління. Тому для того і робимо такі заходи і популяризуємо максимально здоровий спосіб життя».

Тренер однієї з місцевих баскетбольних команд сподівається: подібні заходи сприятимуть розвитку цього виду спорту у нашому місті.

ІГОР БІЛОУС, головний тренер БК «Тернопіль – ТНЕУ»:

«Збираються ті-от самородки, які хочуть. Вони не мають певної освіти баскетбольної. Вони збираються, а ми уже стараємося, дивимося, можливо, той підійде, можливо, той. Тут буває таке, що приходять і менші, і старші. І, можливо,  тоді можна буде відібрати, і тоді в них виникає бажання займатись баскетболом. Тому що в нас, практично, команда існує років 22, і гравці всі привозні».

В «Самопомочі» ж мають надію, що такий турнір стане щорічним.

 

залишіть коментар