У Тернополі відбудеться «Фестиваль водних видів спорту»

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2015 о 19:28    690 переглядів

Уже близько 20 років у другу суботу вересня українці відзначають День працівника фізичної культури та спорту. У Тернополі святкування обіцяють бути насиченими на події. Спершу учасників і глядачів запрошують на традиційну «Тернопільську Озеряну». Організаційний збір відбудеться о 12 годині біля причалу. Початок бігу – о 12:30. Дев’ятикілометровий марафон, запевняють спортсмени, зможуть пробігти всі, хто має достатній рівень фізичної підготовки.

ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА:

«Хороша традиція. Приїжджають гості. Не тільки тернополяни беруть участь, а зі Львова, Івано-Франківська приїжджають любителі бігу. Це – масовий забіг, хоча ми нагороджуємо в 12-ти категоріях спортсменів, але всерівно цікаво тим, що можуть люди, які мають достатній рівень фізичної підготовки, але не є при цьому легкоатлетами, вони можуть собі пробігти. Це – хороша річ, оздоровчий біг».

О пів на 3 святкування продовжать. І теж у спортивному форматі. Тернополянам та гостям міста пропонують завітати на «Фестиваль водних видів спорту». У цей час на ставі можна буде побачити показові виступи спортсменів.

ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА:

«Байдарка, каное. Плануємо вітрильники, віндсерфінг. У нас теж прекрасна школа. Ще ми плануємо вейкбординг, кайтсерфінг. Думаємо, що водні лижі. Думаю, що буде обов’язково такий новий вид спорту як канополо, каякінг. Практично все, що можна робити на водному плесі».

Аби всі охочі змогли ближче познайомитися з водними видами спорту, обіцяють організувати і виставку.

ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА:

«Трохи заінтригую. Буде можливість подивитися на це все спорядження, на це все екіпірування. Ми хочемо зробити таку невеличку виставку, щоб можна було подивитися, що це, як виглядають ці човни зблизька. Також спортивна риболовля. Це – теж вид спорту. Це теж цікаве заняття. Ми його теж активно розвиваємо на території області».

У неділю тернополян чекає продовження спортивного відпочинку. У парку Тараса Шевченка відбуватиметься Чемпіонат області з козацького багатоборства, великого тенісу, турніри з міні-футболу та волейболу. Окрім усього іншого подібні заходи – це ще й мотивація задуматися: «А чи не хочу я навчитися веслувати на каное чи керувати вітрильником?».

залишіть коментар