У Великих Гаях для дітей проводять «Відкриті уроки футболу»

Автор:     Опубліковано: 23 Вересня 2015 о 19:10    862 переглядів

Минулого року – у Бережанах, цьогоріч – у Великих Гаях. «Відкриті уроки футболу» зібрали на спортивному стадіоні майже дві сотні дітей зі всього Тернопільського району. По 4 години 5 днів поспіль хлопчики та дівчатка вчитимуться грати у футбол і активно проводитимуть час.

КАТЯ ЛИЦАР, учасник «Відкритих уроків футболу»:

«Я вдома зі своєю сестрою тренуюся по футболі. Я знаю, що у футболі є воротарі і треба захищати свої ворота, і ніколи не здаватись».

Стадіон поділили на 12 секторів.  У кожному діти грають спортивні ігри та естафети, виконують різноманітні вправи, розминаються. В одному з них міліціонери вчать учнів правил поведінки під час небезпечних ситуацій. Періодично учасники міняються секторами.  Вчать дітей і контролюють процес 24 вчителі фізичної культури з помічниками.

ГАЛИНА ЄДНАК, методист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти:

«Залучені 24 школи Тернопільського району. Вчителі проходили навчання в місті Іллічівську на 3-денному семінарі. Також ми тут проводили навчання з іншими вчителями, оскільки тільки двоє вчителів брали участь у навчанні».

Усі діти завдяки проекту зустрінуть нових друзів, весело та з користю проведуть час, кажуть органзіатори. А деякі з них, можливо, в майбутньому стануть професійними футболістами. Адже навчання побудоване так, щоб кожен учасник відчував успіх після виконаних завдань і віру в себе.

ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬЦЬО, учитель фізичного виховання Петриківської ЗОШ І-ІІ ступенів:

«Голландський проект. За кордоном ці проекти не спрямовані і взагалі фізична культура не спрямована на спортивний результат. Тому що для спортивного результату є спортивні школи, а загальноосвітні школи повинні залучити дітей до спорту, до фізичної культури. Тобто, більше – емоційно, щоб діти мали бажання займатися фізичною культурою».

НАЗАР КАСАРДА, учасник «Відкритих уроків футболу»:

«Мені подобається всякі ігри тут виконувати різні. Мені тут дуже подобається».

Організатори розповідають, після завершення проекту школи, які беруть у ньому участь, отримають новий спортивний інвентар.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, голова Тернопільської обласної федерації футболу:

«Для цього проекту кожна дитина отримала футболочку, кожна дитина отримала кепку. Це все залишається діткам. 100 м’ячів одночасно будуть на полі. Ті м’ячі будуть потім розподілені так, як маніжки, фішки, м’ячі, насоси. Все це буде розподілено, залишено для тих усіх шкіл, які тут беруть участь. Також вчителі, які на станціях будуть проводити заняття, отримали спортивні костюми».

Організатори дякують усім, хто долучився до проведення «Відкритих уроків футболу».

залишіть коментар