Утеплити будинок просять на вул. Слівенська

Автор:     Опубліковано: 2 Вересня 2015 о 20:37    389 переглядів

Відремонтувати дах і подбати про утеплення будинку просять ті, хто живе на масиві «Східний». Жителі вже оформили колективне звернення і подали у відповідні структури.

Будинок під 5 номером, що на вулиці Слівенській, потребує ремонту – так кажуть його мешканці. Розповідають, за 45 років його жодного разу капітально не ремонтували. Жителі цього дому наголошують: найбільш проблемними є дах та утеплення будинку. А робота ЖЕКу їх не задовольняє.

НАДІЯ ТУРЧИНОВИЧ – мешканець буд. №5, вул. Слівенська

«Бажано би було поміняти стояки, кришу обов’язково, яка протікає і тече. Брудно в підвалах, дуже сквозні. І також пан Надал обіцяв, що є така можливість, за кошти держави, і також + 30% з мешканців будинку утеплити будинок. Коли таке можна зробити і яким чином. Це нам треба, перш за все, тому що будинок в нас панельний».

ЛЕСЯ СИДОРЯКА – мешканець буд. №5, вул. Слівенська

«Погано працює ЖЕК, і начальник ЖЕКу, рахую, що він також людина така, що не цікавиться тут. Ремонти під’їздів не проводяться: як так-от помалювали 2 роки тому, наш 3-4 під’їзд нічого не робили».

Також мешканці скаржаться на заїзд у двір. Його теж необхідно відремонтувати.

Скарги жителів цього будинку в офіційне звернення оформив юрист Центру Антикорупції. І спільно з громадою вони домагатимуться якнайшвидшого вирішення проблем у цьому дворі.

залишіть коментар