Всі роботи на площі Героїв Євромайдану завершать до кінця жовтня

Автор:     Опубліковано: 29 Вересня 2015 о 20:20    384 переглядів

Реконструкцію дороги на вулиці Медовій та площі Героїв Євромайдану планують завершити до 14-го жовтня, а тоді перейти до облаштування самої площі, тобто встановити бруківку та пам’ятник Небесній Сотні. У міській раді запевняють, більшість робіт ведуть за рахунок інвестора.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«В Тернополі, насправді, є дуже багато проблем, багато робіт, які потрібно робити. Звичайно, що бюджету на все не вистачає. Тому дуже добре, коли є можливість залучити для таких робіт, для облаштування міста, інвестора. Ми маєм добрий приклад по облаштуванню картингової траси, де зроблено повністю за кошти інвестора – це понад 5 мільйонів гривень. Це наступний об’єкт, який також буде зроблено за кошти інвестора, який не тільки займається бізнесом в Тернополі і отримує якісь прибутки, який розуміє необхідність соціального партнерства. Це є добрий приклад для всіх інших бізнесменів, як долучатися до розбудови свого рідного міста».

На даному етапі робіт, дорогу вже підготували до асфальтування, а фундамент під пам’ятник готують до бетонування.

ВАСИЛЬ ЗАГОРСЬКИЙ, виконроб:

«Буде виконана ще площа бруківкою і знесено забор, який зараз огороджує обласну бібліотеку – площу продовжили до бібліотеки. І буде підходити бруківка під сходи бібліотеки. Також паралельно встановлюється освітлення самої площі».

До речі, торгові кіоски з площі Героїв Євромайдану перенесуть в інші, попередньо узгоджені місця.

залишіть коментар