Вулицю Тролейбусну ремонтуватимуть у дві черги

Автор:     Опубліковано: 14 Вересня 2015 о 18:47    611 переглядів

На вулиці Тролейбусній триває капремонт дороги. Проїжджа частина, пішохідні ділянки, бордюри, зупинки громадського транспорту, водовідведення, засоби організації дорожнього руху: знаки та розмітка. Все це будуть оновлювати та облаштовувати. Адже на цій ділянці дороги часто трапляються аварійні ситуації, тому її вирішили зробити більш безпечною та зручною.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Зроблено повністю зараз реконструкція існуючого острівка, зроблено вже заїзна кишеня і зупинка з іншого боку. Крім того, зараз вирішується питання водовідведення води, щоб вода тут не стояла, щоб був постійний стік води. Проведені роботи вже по заміні бордюру. Ще цього тижня буде, буквально завтра, зроблені роботи по фризеруванню асфальту і до кінця тижня плануємо покласти перший шар асфальту».

Наразі ремонтують частину дороги від вулиці Будного до тролейбусного депо. Руху громадського транспорту роботи не заважатимуть.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник міського відділу технічного нагляду:

«Коли буде фризерування та асфальтування, розворотного кільця тут не буде. Розвертатися тролейбуси будуть у себе на території. Це – буквально, як я говорив, день-два. Вони там на території розвернуться і поїхали по своїх маршрутах. Так що, думаю, що тут проблем не буде».

Договірна вартість проекту – 5 млн. 400 тис. гривень. Та завжди вдається зекономити, каже міський голова, тому сума, ймовірно, буде меншою. Якщо погода сприятиме, ремонт вулиці Тролейбусної завершать максимум за два тижні. Іншу частину дороги – від депо до вулиці Бережанської – планують оновити у 2016-му році під час другої черги робіт.

залишіть коментар