Бульвар Вишневецького на день перетворили у місце козацької звитяги

Автор:     Опубліковано: 15 Жовтня 2015 о 20:07    419 переглядів

На Покрову тернопільські діти проявлялисилу та міць, грали в рухливі ігри та малювали на асфальті. На нещодавно оновленому бульварі Дмитра Вишневецького для них провели фізкультурно-патріотичне свято «Козацька звитяга». Знайти заняття по-душі, кажуть організатори, могли діти будь-якого віку.

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, заступник директора Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення:

«Для найменших – це конкурс малюнка, вони малюють козачків. Для дітей середнього віку в нас є естафета, козацький збір, тобто, похід. Також є майстер-клас по виготовленню козачків в стилі орігамі. Також, для старших, 13-18 років школярів, – силові естафети, піднімання гирі вагою 4, 8, 16 кг».   

Також усі охочі могли побачити показові виступи від «Школи бойового гопака» та взяти участь у майстер-класах. На свято запросили священнослужителів та військових, для яких діти підготували листи з побажаннями.

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, заступник директора Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення:

«По-перше, долучаємо тих дітей, які не залучені у спортивних секціях. Також – це є просто, щоб діти знали, що є такі свята українських козаків, і ще приємно, що вони взнають, як відбувається посвята козачків. І військовослужбовцям так само. Це є патріотичне виховання. Ну але в більшості ці заходи проводяться саме для популяризації здорового способу життя».  

ТЕТЯНА, відвідала свято:

«В мене дитина бере участь в такому заході. Вона дуже задоволена. Вона аж вночі просиналася, каже: «Я хочу на той захід, і все». Так що, звичайно, що потрібно. Тому що нашим дітям зараз бракує здорового способу життя. Діти трошки віддані самі собі, тому що батьки більше зайняті на роботі. А тут наше місто дає таку можливість розвитку дітям, зацікавленість. Ми беремо участь у всіх таких заходах».   

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!