Допомога бійцям АТО залишається актуальною

Автор:     Опубліковано: 28 Жовтня 2015 о 19:33    322 переглядів

Туди, куди не доїжджає пошта – доїжджають волонтери. Ось цим бусом з Тернополя повезли допомогу на Схід нашим військовим. Зібрали те, в чому бійці зараз мають найбільшу потребу. Це і продукти харчування, і теплий одяг, і деякі будівельні матеріали та інструменти.

БОГДАН КІНДІЙ, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

«В більшості зараз з таких потреб, потрібна форма, труси, шкарпетки, шапки, перчатки теплі, такі, щоб на 5 пальців, флісові, скажем так. Устілки, одіяла, одноразовий посуд потрібно. Генератори, бензопили потрібно на даний час, так, як вже пішла зима, для того, щоб дрова і це все різати. Вручну ріжеш, але ти на багато і надовго не наріжеш. Так само потрібні на даний час буржуйки. Зараз більш-менш в них з харчуванням стабільно, але все-рівно, в більшості хочуть домашньої, так як би, тушонки, таких огірків закручених, солених, помідорів, салатиків домашніх».

Актуальними залишаються ліхтарики, батарейки, акумулятори, цвяхи, шиномонтажна піна та будівельні степлери.

БОГДАН КІНДІЙ, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

«Хлопці дуже просять отакі будівельні скоби. Від 30 до 40. Потрібні для того, щоби облаштовувати бліндажі, для того, щоби, коли бліндажі робляться,їм доставляють, сказати, брьовна, ліс доставляють. Но. Вони не мають чим його скріплювати. Для скріплення, будь ласка, хто може, хто має, хто робить, чи навіть матеріал – арматуру чи такий грубий дріт. В нас є людина, яка згідна робити сама, тільки їм доставляти матеріал на скоби».

Протизастудні, знеболюючі засоби, засоби для покращення травлення та інші, необхідні в аптечках препарати, в зоні АТО не завадять. Волонтери кажуть, незважаючи на те, що ситуація на передовій стала спокійнішою, потреби військових залишаються такими ж.

БОГДАН КІНДІЙ, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

«Маю додати, людям сказати, що війна в дійсності не закінчилась. Просто це було затишшя перед цими виборами. Так що війна продовжується, в хлопців потреби на даний час є. Чим можете – допомагайте, ми вас розуміємо».

Нагадаємо, речі для бійців можна приносити в Логістичний центр, що знаходиться за адресою Збаразька, 16 на території гуртовні «Галант».

залишіть коментар