ФК «Тернопіль» поступився у домашньому матчі чернігівській «Десні»

Автор:     Опубліковано: 20 Жовтня 2015 о 10:17    601 переглядів

ФК «Тернопіль» зійшовся у домашньому поєдинку з чернігівською «Десною». Хоч на перших хвилинах матчу команди грали на рівних, фортуна була на боці гостей. На 29-й хвилині чернігівці відкрили рахунок. А наприкінці першого тайму м’яч вдруге поцілив у ворота муніципалів. Попри намагання, відігратися у  наступній 45-тихвилинці господарям не вдалося. До слова, на полі команди зустрічалися вже 6 разів. Втім, обіграти чернігівців тернополяни поки не змогли.

ОЛЕКСАНДР ПРИХОДЬКО, помічник головного тренера ФК «Десна» (Чернігів):

«Мы готовились специально к этой игре, зная, что соперник ведет силовую борьбу. Поэтому готовились. Я думаю, что в этих единоборствах мы сегодня не проиграли. Радует то, что реализовали свои моменты. Единственное, конечно, может, негативное впечатление от игры – это что во втором тайме пошли необоснованные карточки. Некоторые из них можно было и не показывать».  

ВАСИЛЬ ЧОРНИЙ, помічник головного тренера ФК «Тернопіль»:

«Початок провалили. Неорганізовано зіграли. Пропустили гол. Потім вже, вроді, зібралися, почали щось менш-більш грати. І цей гол просто, в кінці першого тайму. Другий тайм – вже проведена була розмова в роздягалці серйозна з хлопцями. Вийшли – вже було видно, що бажання було, бігли вперед, старались забити гол. Десь – рикошет, десь чуть не повезло. Команда грамотно оборонялася, «Десна» – хороша команда».  

Наступну гру ФК «Тернопіль» зіграє 24 жовтня. Тоді муніципали зійдуться у виїзному поєдинку з ФК «Миколаїв».

залишіть коментар