Голова облдержадміністрації перевірив, як проходить реконструкція перинатального центру

Автор:     Опубліковано: 13 Жовтня 2015 о 21:30    353 переглядів

Оскільки з 2012 року реконструкцію перинатального центру в Тернополі ніяк не вдається завершити, голова облдержадміністрації взяв цей об’єкт під власний контроль. Він планує, що частину приміщень розпочнуть використовувати за призначенням уже до кінця цього року.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Констатувалося дуже багато порушень. Зафіксовано втрати майна приблизно на 2,5 мільйона гривень. Зараз ведуться слідчі дії. Паралельно ми здійснюємо реконструкцію об’єкту. Перинатальний центр матері і дитини буде зданий до кінця грудня цього року. Пологове відділення. От в тій частині, яку ми поміряли тоді, і зараз ви будете мати можливість побачити що відбувається насправді всередині».

Зайшовши всередину, ми побачили, роботи все ще на підготовчому етапі. Склалось враження, що працювати тут почали якраз перед візитом голови облдержадміністрації, бо суттєвих змін в приміщенні, більш, як за місяць часу, ми не помітили. Зараз на об’єкті працює 22 людини, розповідає новий виконроб. Проте каже, від сьогодні кількість робітників збільшать вдвічі або ж і втричі.

ТАРАС СИНИШИН, виконроб:

«Зроблено вже багато. Це величезний об’єм робіт, який по завданню губернатора тут будем пробувати зробити до Нового року.

–         Ми були тут місяць тому і ми не бачимо ніяких змін. То скажіть, будь ласка, провели проводку чи що зробили?

–         Я вам дам отаку з 300-400 сторінок що зроблено і ще з 300-400 сторінок що треба зробити.

–         Основні роботи перерахуйте, будь ласка. Стіни-стеля…

–         По опаленню, по муруванню, по штукатурці, по оздобленню, по всіх цих, по меблях…

Тарас Синишин запевняє, після попереднього виконавця все потрібно перевіряти.

ТАРАС СИНИШИН, виконроб:

«- На якому етапі робіт ви застали це приміщення всередині? От що було зроблено, а що ви встигли зробити?

–         На якому ви бачите.

–         Тобто ви сьогодні тільки приступили до роботи?

–         Нє, ми приступили давніше, але…

–         Коли?

–         Ну, не помінялось воно… Вже два тижні ми працюєм.

–         Два тижні ви працюєте, але  нічого не змінилось?

–         Хм…

–         Ну, що зробили? Поясніть нам ситуацію.

–         Зробили демонтаж, продзвонювали проводку, тому що після там-того підрядника дуже тяжко поняти. Ну, тре всьо продзвонювати… чи воно правильно зроблено. Ну, я ж не буду вам зараз перераховувати. Ну, я ж вам говорю – демонтажні роботи. Поки що взагалі, виводили кінці, як кажуть».

Нагадаємо, у 2012 році, коли реконструкцію почали вперше, освоїли 15 мільйонів гривень. Тоді зробили зовнішнє оздоблення та почали внутрішні роботи. За деякий час об’єкт заморозили і відновили ремонт лише цього року. На нього виділили більше 26-ти мільйонів гривень і в обласній адміністрації переконують, менш як за 3 місяці поставлені завдання виконати можливо.

ВОЛОДИМИР БОГАЙЧУК, директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА:

«Я думаю, що до кінця року це реально зробити. Це в залежності від контролю, від потуги, від рівня підрядника, і від того, до чого ми йдем. А охорона здоров’я  в області рухається вперед і ми хочем зробити все те, щоб, скажем так, область не тягнула задніх, а була на вищому рівні».

Також в облдержадміністрації запевняють, контроль за проведенням робіт та їх якістю залишають за собою.

залишіть коментар