Із нагоди професійного свята вітання приймають юристи

Автор:     Опубліковано: 8 Жовтня 2015 о 21:07    413 переглядів

Студент юридичного факультету Ігор свою майбутню професію обрав не випадково.

ІГОР ОСАДЧУК, член обласної Координаційної ради молодих юристів при ГТУ юстиції у Тернопільській області:

«Перш за все, це – одна з найпопулярніших професій і для того, щоб розбудовувати громадянське суспільство, правову державу потрібно багато таких професійних кадрів. Я вважаю, що я попробую себе саме в даній професії».

Понад 15 років 8-го жовтня своє професійне свято відзначають юристи. Близько півсотні кращих із них нагородили грамотами, подяками та відзнаками. Білі троянди з вітальними словами юристи отримували від представників місцевої влади.

ВІКТОР ОВЧАРУК, заступник голови Тернопільської ОДА:

«З нагоди вашого свята дозвольте від імені голови обласної державної адміністрації, Степана Степановича Барни, привітати з вашим професійним святом, Днем юриста, побажати вам плідної праці, успіхів щодо захисту прав наших громадян. Побажати вам міцного здоров’я, добробуту на багато років».

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Вітаючи вас із професійним святом, вашим Днем юриста, хочеться побажати одне. Щоб наша держава завжди дійсно була правовою у прямому і переносному значенні цього слова».

Від імені громади Тернополя та від себе особисто правників привітав і міський голова. Перш за все, побажав їм натхнення.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні ми живемо в країні, яка переживає глибокі суспільні перетворення, зміни йдуть у всіх сферах суспільного життя. Я думаю, що багато змін буде і в юридичній системі. Сподіваюсь, що ці зміни дадуть нам гідне життя, країна займе своє місце, гідне місце серед країн Європи. Для цього нам прийдеться багато вчитися, багато працювати, тому всім бажаю натхнення, бажаю працездатності».

До численних вітань долучилися головний прокурор і міліціонер області, представники пенітенціарної та служби безпеки. Привітав колег зі святом і очільник обласного управління юстиції.

СНХ: ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

«Хочу побажати всім своїм колегам-юристам мирного неба, здоров’я, кохання, довголіття, щоб здійснилися всі їхні мрії і щоб їм ніхто ніколи в житті не заважав, щоб усе в них виходило так, як вони собі планують. Хочу їм побажати, щоб вони вигравали усі справи, за які вони беруться».

залишіть коментар