Канадці готові вкладати гроші в Тернопіль

Автор:     Опубліковано: 23 Жовтня 2015 о 14:35    247 переглядів

Канадсько-Українська Торгова Палата готова інвестувати в економічні, екологічні та гуманітарні проекти в Тернополі, за умови, що влада в місті буде представлена тими, кому можна довіряти.

МИХАЙЛО РАТУШНЯК, кандидат на посаду міського голови м. Тернопіль від партії ВО «Батьківщина»:

«Я шукав контактів з нашою українською діаспорою, адже бізнес потребує що? Бізнес потребує добрих партнерів і дешевих грошей. А де можна було шукати інвесторів? Де українець, серце якого належить своїй державі? Це, звичайно, Америка, Канада, Австралія».

Представник «Спілки українських професіоналістів-бізнесменів Канади» – Юрій Фотій українець за походженням. Запевняє, у випадку, якщо місцеву владу очолюватиме людина, в якій вони можуть бути впевнені, і він, і його колеги, готові вкладати в Тернопіль чималі кошти.

ЮРІЙ ФОТІЙ, представник дирекції «Спілка українських професіоналістів-бізнесменів Канади»:

«Великі проекти з часом на мультимільйони долярів. Спочатку набагато менше, побачити, як воно піде. Знаємо вже, що тут є сильна роботяща сила, здібні люди, вчені, це не є проблема. Проблеми є в порядку».

МИХАЙЛО РАТУШНЯК, кандидат на посаду міського голови м. Тернопіль від партії ВО «Батьківщина»:

«Вони вже з 90-х років в Україні. Вони тратили великі гроші, десятки мільйонів доларів вони просто поховали, тому що в нас немає чого? Немає судової системи. Не діє в нас верховенство права, яке має місце в цивілізованих країнах. Тому, вони казали, хоч ми і українці, але ми боїмося цьої держави, тому що неможливо захистити свої капітали».

Юрій Фотій з Михайлом Ратушняком знайомий вже не один десяток років, і впродовж цього часу вони неодноразово обговорювали  проблемні питання Тернополя і можливі шляхи співпраці.

залишіть коментар