Котельні Тернопільщини готові до роботи в осінньо-зимовий період

Автор:     Опубліковано: 8 Жовтня 2015 о 21:05    321 переглядів

Тернопільщина невдовзі буде з теплом. В зв’язку з тим, що прогнозують суттєве зниження температури, кажуть в облдержадміністрації, область готується до запуску систем теплопостачання.

ОРЕСТ КУРИЛЯК, начальник управління ЖКГ Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми направили районним державним адміністраціям, головам міст обласного підпорядкування листа з рекомендацією прийняти розпорядження про початок опалювального сезону. Будемо моніторити прийняття зазначених розпоряджень».   

Наразі, запевняє Орест Куриляк, котельні області готові до роботи в осінньо-зимовий період.Відтак, в облдержадміністрації сподіваються: початок опалювального сезону вдасться провести належним чином.

ОРЕСТ КУРИЛЯК, начальник управління ЖКГ Тернопільської облдержадміністрації:

«Підготовлено 1216 котелень. Із них 73 – комунальні котельні. 984 – котельні загальноосвітніх навчальних закладів. 70 котелень – охорони здоров’я. 85 котелень – закладів культури та соціального захисту населення».  

Не обійшлося і без труднощів. Зокрема, проблеми виникли у комунального підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго».

ОРЕСТ КУРИЛЯК, начальник управління ЖКГ Тернопільської облдержадміністрації:

«Є заборгованість за електроенергію, є заборгованість по заробітній платі, яка виникла по об’єктивних причинах, не залежних від керівництва підприємства і від нас, пов’язана з умовами, які визначені для нас нормативними документами. Ми, спільно з Тернопільською міською радою, з керівництвом підприємства шукаємо шляхи вирішення цих проблем».    

Попри це, опалювальний сезон в обласному центрі стартує вже з 9 жовтня.

 

залишіть коментар