Минулої суботи в Тернополі провели сільсько-господарський ярмарок

Автор:     Опубліковано: 5 Жовтня 2015 о 21:40    332 переглядів

Минулої суботи, вже традиційно, в різних мікрорайонах нашого міста провели сільсько-господарські ярмарки. Зі своєю продукцією в Тернопіль з’їхалися представники різних районів області. У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації запевняють, такі торговиці дозволяють городянам суттєво економити.

ОЛЕГ НАПОРА, директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА:

«Ми дуже переживали, що ростуть ціни на борщовий набір. Зараз бачимо: картопля – 3 гривні, ринок – це 4-5 гривень. Морква, буряк, капуста – все значно дешевше. Ми маємо тут вже ціну дешевшу на 15-20%, і в принципі, це найкращий час для того, щоб купити достатню кількість городини собі, ну, на півсезону вперед».

Окрім того, що зекономити можна на овочах, ціни на м’ясо також були  доступними. Пані Галина на ярмарок в обласний центр зі своїм товаром приїхала вперше. Розповідає, покупців вдосталь.

п. ГАЛИНА, (Гусятинський район):

«Тазо-бедренна частина – 63 гривні, задня частина, лопатки, шия – 80 гривень. Ножки свинні – 6 гривень, внутрішній жир – 8 гривень. Ми привезли 150 кілограм – небагато».

Загалом, цінами на ярмарку тернополяни задоволені.

п. ЛЮБОВ, тернополянка:

«Ну, взяли цукор, правда, трошки так ми рахуємо, що це дорогувато – 650 гривень за мішок. Цибулю, масло домашнє, сир, яблука, олію – 100 гривень отака бутила 5-літрова. Ну, задоволені».

А у міській раді запевняють, такі заходи позитивно впливають на цінову політику в магазинах та супермаркетах.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми помітили цікаву тенденцію,що коли починаєм давати оголошення, рекламу про те, що буде ярмарок за тиждень наперед, то більшість супермаркетів починає знижувати ціну. Це з одного боку добре, тому що люди мають можливість купити дешевше і в магазині, і тут на ярмарці. Практично, на всі види продукції ціна на 5, на 10, на 3, на 7 гривень – як на які продукти дешевше, ніж від діючих цін на ринку».

До речі, в планах міської ради та обласної адміністрації організовувати подібні ярмарки протягом всієї осені.

 

залишіть коментар