На Тернопільщині працюють кілька центрів безоплатної вторинної правової допомоги

Автор:     Опубліковано: 27 Жовтня 2015 о 20:40    872 переглядів

Віднедавна безоплатну вторинну правову допомогу держава надає не лише у кримінальних провадженнях, а й у цивільних і адміністративних справах, розповідають в Головному територіальному управлінні юстиції в області. На Тернопільщині таку допомогу можна отримати у трьох новостворених центрах: у Тернополі, Кременці та Чорткові.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, в.о. начальника Головного
територіального управління юстиції у Тернопільській області: 

«Кременець – вулиця Шевченка, 59а, тернопільський – місто Тернопіль, вулиця Шпитальна, 7, це біля 1 лікарні. Чортківський – місто Чортків, вулиця Шевченка, 54. Звернення про надання правових послуг особами до місцевих центрів за місцем фактичного проживання. Центри надають послуги – це, саме, представництво інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу в судах, складення документів процесуального характеру».   

Зі слів Едуарда Кольцова, скористатися безоплатною правовою допомогою може низка категорій громадян.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, в.о. начальника Головного
територіального управління юстиції у Тернопільській області: 
 

«Це малозабезпечені особи, інваліди, діти-сироти, особи, які претендують на статус біженця, ветерани війни, в тому числі – учасники бойових дій, АТО, члени їх сімей, загиблі, поранені, особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності, особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку, реабілітовані особи».  

Надаватимуть вторинну правову допомогу, запевняють в обласному управлінні юстиції, професійні адвокати, відібрані по конкурсу.

залишіть коментар