На Тернопільщині шукають найоригінальніший туристичний маршрут

Автор:     Опубліковано: 7 Жовтня 2015 о 19:10    367 переглядів

У департаменті розвитку інфраструктури, транспорту та туризму кажуть, цього року добились неабияких результатів своєї діяльності. Одним із таких досягнень став новий туристичний логотип Тернопільщини, який, до речі, обрали конкурсним шляхом.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, заст. директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА:

«Загалом вже із цим туристичним логотипом, і, власне, з нашим туристичним потенціалом, команда нашого управління відвідала 9 виставкових заходів і міжнародних, і всеукраїнських. Тобто ми цей рік дуже активно брали участь, власне, в виставкових заходах, і тому, я думаю, ми стали відоміші і впевнені в тому, що ми є цікаві».

Назар Яворський запевняє, в нашій області є чимало місць цікавих туристам. І головним завданням зараз має бути їхня популяризація. У зв’язку з чим, департамент туризму оголошує конкурс «Найоригінальніший туристичний маршрут Тернопілля».

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, заст. директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму:

«Цікаво бути, скажем так, першими, цікавими і постійно бути на плаву, на слуху. Тому треба час від часу туристичні продукти оновлювати і десь йти в ногу з часом. Тому, я думаю, будуть хороші результати, коли люди, які себе ще не реалізували в туризмі, чи студенти, чи люди, які мають багато хороших ідей, думок, але не мають часу цим займатися – зможуть себе реалізувати в цьому конкурсі».

Конкурс на найкращий маршрут Тернопілля оголосили  спільно із кількома туроператорами, які впевнені, що нові, цікаві ідеї позитивно вплинуть на стан місцевого туризму. Тому для авторів найвдаліших маршрутів вони готують подарунки.

ГАЛИНА СОПРОНЮК, представник туроператора:

«Щодо нагородження, ну, я знаю… в нас є своїх 2 оздоровчих заклади, ми можемо від себе, свого товариства нагородити переможця чи там, 1-2-3 місце, на свій оздоровчий заклад».

ІВАННА РОМАНСЬКА, представник туроператора:

«Ми приєдналися до ініціативи управління і вирішили нагородити маршрут, який набере найбільше, на наш погляд, на погляд комісії буде найбільш вдалим, автора цього маршруту ми нагороджуємо поїздкою за кордон».

Організатори кажуть, конкурс триватиме до  1-го грудня, а результати мають оголосити 17-го. Детальнішу інформацію можна знайти на сайті управління розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації.

 

залишіть коментар