Проголосувати – обов’язок кожного свідомого громадянина, – Роман Заставний

Автор:     Опубліковано: 26 Жовтня 2015 о 13:14    665 переглядів

Віддати свій голос – це не лише право, а й обов’язок кожного свідомого громадянина. У цьому впевнений народний депутат України Роман Заставний. На виборчу дільницю, ділиться політик, прийшов з двояким настроєм.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Перше – слава Богу, що ці вибори вже відбудуться, і трошки буде спокій в людей. Це, напевно що, плюс. Друге – великий плюс, що сьогодні дуже чудова погода, і додасть певного настрою всім тернополянам. І, з другої сторони, відверто кажучи, якийсь такий на душі дещо смуток, тому що як ці вибори проходили, наскільки брудна була кампанія, наскільки складна була кампанія. І, напевно що, дуже вона була складною і для тернополян, в плані розібратися, за кого ж голосувати, хто що пропонує».

Роман Заставний переконаний: для того, щоб були позитивні зміни, потрібно раціонально підходити до вибору.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Тернопіль – це місто християнської моралі. І ця мораль повинна лежати в основі всього. Ми повинні підходити і в своєму буденному житті, не тільки коли до церкви ходимо, але й коли на вибори ходимо, так само користуватися своїм таким відчуттям християнина, доброго християнина. Я навіть думаю, якщо би з такими відчуттями ми приходили до виборів, ми б мали інше місто, іншу країну, і по-іншому, напевно, будували б стосунки з  Європою і один з другим».

На виборчу дільницю подружжя Заставних прийшло вдвох. Кажуть – це вже сімейна традиція. А на питання, чи радились, за кого голосувати, відповідають так:

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Дружина мене запитала, при вході, за кого буду голосувати – я їй не зізнався».

ОКСАНА ЗАСТАВНА, дружина Романа Заставного:

«Кожен робить свій свідомий вибір. Головне, щоб це було… знаєте, ми голосуємо за те, щоб, дійсно, країна змінювалася, щоб саме наше місто змінювалося, і за мирне майбутнє. Для дітей, для всіх. Саме основне». 

залишіть коментар