Тернопільська телеведуча дебютувала в якості письменниці

Автор:     Опубліковано: 6 Жовтня 2015 о 18:50    647 переглядів

«Купи мені любов». Свою дебютну книжку презентувала тернопільська тележурналістка, а відтепер – і письменниця Олена Герасименко.

ОЛЕНА ГЕРАСИМЕНКО, автор, ведуча телеканалу ІНТБ:

«Коли я була зовсім юною, можливо, мені було років 10-12, я написала свій перший твір, такий дуже розгорнутий. Це був твір про любов. Можливо, я навіть і не мріяла, що я десь продовжу письмо, але, мабуть, десь воно в мені жевріло-жевріло, і з роками народилася ось ця книжка. Спонукало – напевно, мій досвід, можливо, десь ті думки, які назбиралися, не хотіла, щоб вони розгубилися. Тому вирішила, щоб десь ці сторінки заховали в собі те, що я здобула, і можливо, поділитися цим з іншими».  

Робота над книжкою, розповідає Олена Герасименко, тривала більше року. Герої її новел як надумані, так і списані з оточуючих. Втім, запевняє авторка, не потрібно сприймати все буквально. Видання літературно-художнє, і жодного імені ви там не знайдете. Цю книжку потрібно читати між рядками.

ОЛЕНА ГЕРАСИМЕНКО, автор, ведуча телеканалу ІНТБ:

«Інколи просто ми за швидкоплинністю наших моментів забуваємо глянути за горизонт і побачити, що є якісь такі речі, важливіші, які роблять людину щасливою. Що інколи ми не помічаємо тих хороших людей поруч, інколи ми мало приділяємо часу своїм рідним і близьким. Тобто, це більше такі відповіді на вічне: про добро, про зло, про славу, про цинізм. І, звичайно, про любов. Називається «Купи мені любов», але чи можна любов купити – відповідь, власне, у моїй книжці».   

Над назвою, зізнається Олена Герасименко, думала, мабуть, не менше, ніж над самою книжкою. Спочатку, розповідає, це мало бути «Асорті». Втім, згодом вирішили: перша робота української письменниці має і називатися по-українськи. За словами Олени Герасименко, книжка, звісно, не розрахована на малюків, однак кожен, незалежно від віку та статі, зможе там зайти щось для себе.

Однією з тих, хто мав можливість спостерігати процес появи на світ нового творіння, була подруга авторки Руслана Стасишин.

РУСЛАНА СТАСИШИН, тележурналіст, подруга Олени Герасименко:

«Вона ділилася зі мною, вона переживала, чи це можна писати, чи це не можна писати. І коли вона мені зателефонувала… «В мене, – каже, – вже є книжка. Я вже тримаю її в руках». І я кажу: «Як воно?» Каже: «Ти собі не уявляєш. В мене метелики в животі». Оце таке в неї було відчуття».  

Книга «Купи мені любов», привідкриває таємницю Олена Герасименко, не залишиться єдиною у доробку. Наразі авторка працює ще над двома.

 

залишіть коментар