Тернопільська ЗОШ №27 – ювілярка

Автор:     Опубліковано: 2 Жовтня 2015 о 21:14    2 377 переглядів

Майже ровесниця української незалежності, тернопільська школа під номером 27, відзначає ювілейну дату.

ЯРОСЛАВ ВОВК, директор ТЗОШ І-ІІІ ступенів №27:

«Нам усім – 25. А ще історики б сказали – четверть століття».

За 25 років школу закінчили 1855 дітей. У тому числі – 140 медалістів. Її учні – неодноразові призери міських, обласних і Всеукраїнських олімпіад.

ЯРОСЛАВ ВОВК, директор ТЗОШ І-ІІІ ступенів №27:

«І це праця – кропітка, щоденна, наполеглива, створена, шановні педагоги, вашими руками. Шановні вчителі, що потрібно всім нам у першу чергу у тій клопіткій нашій роботі? Здоров’я, радості, успіху для того, щоб ми могли успішно навчати наших дітей».

Почали святкувати іменини навчального закладу з державного та шкільного гімну. Усі разом дивилися фільм про його буденні 90-ті. А згадати народження  школи запросили першого директора.

ЛЕОНІД ПОВАР, перший директор ТЗОШ І-ІІІ ступенів №27:

«А навезли багато столів, шаф і так далі. Мало було часу і треба було це зібрати до 1 вересня. І з дітьми приходили. Пам’ятаю окремі сім’ї, то тут і ночували в школі. Складно це було, але втішно це було. Велика радість – у нас відкривалася красива, гарна, сучасна школа».

Неодноразово на сцену виходили і працівники 27-ї школи. Вони отримали близько 10-ти подяк і грамот від мера та міського управління освіти і науки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні окремі слова вдячності і вітання вам, шановні вчителі, із нагоди вашого прийдешнього свята, Дня вчителя. Ваша професія завжди була шанована і поважана серед українців. Ваша праця є шляхетною. Я бажаю вам усього найкращого і, сказати відверто, чим більше років проходить після останнього шкільного дзвоника, тим глибшим є це почуття вдячності і розуміння вашої праці».

Також, із нагоди шкільного ювілею, заклад отримав від міського голови подарунок.

залишіть коментар