Тернопільські активісти пройшли маршем на підтримку політв’язнів

Автор:     Опубліковано: 20 Жовтня 2015 о 20:00    622 переглядів

Від Театрального майдану до Управління МВС в області пройшли більше сотні активістів «Правого сектору», «Студентської Свободи», цивільного корпусу «Азов» та інших організацій. Ходу організували на підтримку політв’язнів, розповідає керівник «Правого сектору» в області.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, керівник «Правого сектору» в Тернопільській області:

«Ми такими акціями доводимо владі, що ми готові відстоювати наших політв’язнів, і це звучить у наших заявах, у наших зверненнях, що ми готові їх реально визволяти. Тобто, ну, всіма доступними методами, тому що є люди, які ув’язнені за реально позитивні справи для нашої нації».

На підтвердження своїх слів Василь Лабайчук наводить приклад кількаденної давності.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, керівник «Правого сектору» в Тернопільській області:

«Я був в Києві, сиджу, скажем, з своїм побратимом – київським керівником, до нього дзвонять хлопці з СІЗО – айдарівці. Їх посадили, 7 чоловік за те, що вони, ніби то, посадили за викрадення людини, насправді вони на блок-пості взяли сепаратиста, який в базі в розшуку і т.д., вони його перевозили до СБУ, по дорозі їх взяла міліція, вони зараз ув’язнені, таких випадків дуже багато».

Активісти передали обласним міліціонерам своє звернення, щодо більш як 50 політв’язнів, серед яких бійці ДУКу – Андрій Медведько та Денис Поліщук, які фігурують у справі вбивства Олеся Бузини.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«На жаль, я вам цього прокоментувати детально не зможу, бо тому що по-перше, подія не на нашій території, по-друге, ми розслідування це не проводили. Є ваше звернення, я обов’язково його передам міністру, міністр буде розбиратися, відповідь –  то вже від міністерства».

Окрім свого звернення, учасники маршу хотіли привернути увагу правоохоронних органів і до загальної ситуації в країні та області.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, керівник «Правого сектору» в Тернопільській області:

«В Тернополі відбувається всьо те саме, що у всій державі. Корупційні схеми всі лишилися. Нашу державу котять з великого горбка в прірву. Ми, молодь, змушені брати на себе відповідальність і привертати увагу до цих питань. І я не здивуюся, якщо в нас будуть вимушені якісь революційні кроки, які ми готові робити».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Хлопці, ніхто зараз не буде воювати з своїм народом. Ми, разом з народом, будем розбиратися в любій ситуації. Будь-які перевірки, будь-які розслідування ми намагаємся робити відкрито. Міліція обов’язково з людьми, бо тому що міліція – це люди».

залишіть коментар