Тернополяни відпочиватимуть на оновленому бульварі Куліша

Автор:     Опубліковано: 15 Жовтня 2015 о 20:06    381 переглядів

Тернополяни тепер прогулюватимуться оновленим бульваром Пантелеймона Куліша. Реконструкція, нагадаємо, тривала ще з літа. Тепер тут облаштували пішохідну зону, та встановили майданчики: два – дитячі та один – спортивний, обладнаний вуличними тренажерами.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Дуже добре, тому що поруч дуже багато житлових будинків, і мешканці мають можливість відпочивати. Крім того, поруч розміщені компактно дві школи, де діти зможуть займатися на тренажерах спортом. Ну і, звичайно, разом з ними можуть займатися і мешканці сусідніх будинків».  

«До того було так собі. А зараз зроблено дуже гарно».

«Є де з внучкою погуляти. Бачите, як гарно. Побільше би таких майданчиків, спортивних, для дітей: для більших, для менших. Оце нормально. А не пиво продавати дітиськам. Я так рахую».

Втім, на цьому, обіцяє міський голова, оновлення у цій частині Тернополя не завершаться. Зокрема, ремонту потребує і територія, яка примикає до бульвару. Відтак, в подальшому мають намір взятися і за неї. Також вже розпочали капітальний ремонт проїзду.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вже покладений нижній шар асфальту. Планується ще цього року зробити там екопарковку поруч з будинками, завершити повністю капітальний ремонт заїзду. І в планах – розпочати першу частину ремонту першого двору бульвару Куліша».

А вже навесні, каже Сергій Надал, мають намір розпочати капітальний ремонт усіх прилеглих до бульвару дворів.

залишіть коментар