У «Карітасі» розпочали новий пасторальний рік

Автор:     Опубліковано: 2 Жовтня 2015 о 10:21    587 переглядів

У Тернопільському благодійному фонді «Карітас» розпочали новий пасторальний рік спільною молитвою. Служінню та добрим справам меж немає, кажуть отці.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, генеральний директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»:

«Завдяки багатьом проектам, які діють при «Карітасі», кожна потребуюча людина може отримати супровід і допомогу, яку надають працівники проектів. А також велика кількість акцій, що проводиться упродовж кожного року згуртовує бідних і потребуючух людей довкола нашого «Карітасу Тернопіль».

Вони не можуть допомогти усім, пояснюють благодійники. Проте, кожен із них може допомогти комусь. Міський голова Сергій Надал, від імені тернополян привітав підопічних «Карітасу», які досягли поважного віку і подякував усім його численним працівникам.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні – добрий день задуматися про те, що кожен із нас повинен виконати свій елементарний  людський обов’язок: обов’язок милосердя, турботи про ближнього, тому що, як говорить статистика, сьогодні кожен 5-ий в Україні – це людина похилого віку. Тому, наш обов’язок сьогодні знати хто чим може допомогти рідним, близьким, знайомим і тим людям, які в цьому потребують».

Також із приводу початку нового пасторального року у «Карітасі» відкрили медичний терапевтичний кабінет. Працюватимуть у ньому студенти із Африки.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, генеральний директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»:

«Ті студенти є інтерни. Вони вже закінчили медичні студії, тому за спільною угодою ми відкриваємо цей кабінет, щоби надавати елементарні медичні послуги, які будуть потребувати наші підопічні».

о. ВАСИЛЬ-ПАВЛО РЕПЕЛА, синкел у справах духовенства Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ:

«За прикладом Богородиці ми маємо бути ввічливі, приємні, допомагати ближньому, робити все, що є в наших силах, щоби допомогти людям, які є в різних потребах. І все, що ми зробили, приписувати не собі, а Господу Богу. Амінь. Слава Ісусу Христу.

– Слава навіки».

залишіть коментар